fbpx
Події
“Підлітки вмирaли щасливими”: Творець “груп смeрті” зізнався, що довів до сaмогубства 17 осіб

Хлопець заявив, що хотів “очистити суспільство від біосміття”.

Заарештований в Росії творець “груп смeрті” Філіп Будейкін вперше дав інтерв’ю і зізнався, що довів до самoгубства 17 підлітків. Про це пише газета “Факти і коментарі”.

“Так, я дійсно підштовхував підлітків до самoгубства. Вони вмирaли щасливими. Я давав їм те, чого у них не було в реальному житті: тепло, розуміння, спілкування”, – розповів Будейкін. Він стверджує, що 17 підлітків наклали на себе руки завдяки його “Синього кита”. Ще 28 були готові вчинити самoгубство, але його заарештували. Він вважає, що вони таки зробили це.

“Я очищав наше суспільство від біосміття. Виношував цю ідею п’ять років, перш ніж почав її реалізовувати. Поставив собі за мету перш за все відокремити біосміття від нормальних підлітків. Для цього навантажував їх депресивним контентом, щоб викликати у них потрібний мені настрій. І після цього починалася гра.

Давалися завдання, за результатами їх виконання відбирав тих, хто підходив мені. Далі пропонував спілкуватися по скайпу. Просив розповісти щось дуже особисте. Це було те, чого всі вони так чекали. Потім не давав їм спати вночі, вводив в транс …

Несподівано моя ідея перетворилася в модний тренд. І з’явилося багато наслідувачів. Мене це дратує “, – сказав він журналістам. Підштовхуючи дітей до самoгубства, Філіп говорив їм: “Не бійтеся, я зберу вас всіх разом на небесах”.

Читайте також: СПОВІДЬ. Я ПOМPУ ЧЕРЕЗ 43 ДНІ

facebook