fbpx
Події
Підлітки зв’язали руки скотчем і скинулися з даху: “гра смерті” дісталася до Молдови

Правоохоронні органи Молдови за останню добу виявили ще 19 неповнолітніх, залучених до так званої “гри смерті”. Такі дані оприлюднив голова Генерального інспекторату поліції Молдови Олександру Пинзарь.

“При Міністерстві внутрішніх справ були створені робочі групи, мета яких – перевірка залученості дітей в цю небезпечну гру на всій території країни. У ці групи входять також представники міністерств освіти та охорони здоров’я. Виявлені на тілах дітей множинні порізи свідчать про те, що вони залучені в так звану “гру смерті”, – підкреслив Пинзарь. Аналогічні перевірки проводяться і по лінії міністерства освіти Молдови.

Читайте також: У КРЕМЛІ ВВАЖАЮТЬ «НЕВАЖЛИВИМ» ПИТАННЯ ПРО ПРИМИРЕННЯ З УКРАЇНОЮ

Перший випадок суїциду серед неповнолітніх було зафіксовано в Молдові 8 березня, коли двоє підлітків, зв’язавши руки скотчем, покінчили життя самогубством, кинувшись з восьмого поверху.

Слідчі не виключають, що діти зважилися на самогубство після відвідування онлайн-гри. У наступні дні правоохоронці запобігли кільком спробам суїциду серед підлітків.

Так звана “гра смерті” вперше з’явилася на території Росії, після чого в неї були залучені діти з України, Молдови та Румунії.

Джерело.

facebook