fbpx
Суспільство
Підлітків, які побили хлопчика-інваліда і вчинили над ним наругу, взяли під варту

Двох зловмисників, які катували і вчиняли наругу над 10-річним хлопчиком-інвалідом в селищі Іванків Київської області, взяли під варту без права внесення застави за рішенням суду.

Про це у своєму Facebook повідомив глава Київської ОДА Олександр Горган.

“У неділю 9 квітня в Іванкові троє підлітків познущались над 10-річним хлопчиком. Його жорстоко били кілька годин поспіль, катували, кидали в холодну воду, змушували їсти фекалії і лизати сечу. Незаперечні докази дають підстави стверджувати, що група підлітків вчиняла статеве насилля палицею” , – розповів Горган.

Він зазначив, що дав доручення провести службове розслідування, зокрема щодо бездіяльності голови Іванківської РДА, який мав координувати роботу поліції району та інших служб району але нібито не зробив цього.

“Службове розслідування розпочато також щодо працівників поліції. Внутрішнє розслідування проводить Головне управління Національної поліції Київської області”, – уточнив Горган.

За його словами, особисте втручання прокурора області забезпечило перекваліфікацію і розпочато кримінальні провадження у ч. 2 ст. 127 (катування) та ч. 3 ст. 153 (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом) КК України.

Читайте також: Звіряче побиття школярки в Чернігові: стан дівчинки погіршився

Джерело

facebook