fbpx
Суспільство
Підліток отримав 12 років за звіряче вбивство пенсіонера

У Херсонській області 16-річного хлопця визнали винним у жорстокому вбивстві 84-річного пенсіонера та засудили до 12 років ув’язнення.

Злочин стався в липні минулого року в одному з сіл Олешківського району. Хлопець завдав чоловікові 18 ударів лопатою по голові і більше 70 ударів ножем в різні частини тіла.

Здобиччю зловмисника стали 1500 гривень, які він знайшов на столі під скатертиною. Тоді вбивця разом з батьками, яким він віддав гроші жертви, переховувався в лісопосадці. Однак поліцейські затримали злочинця.

Відзначається, що у вечір вбивства сім’я неповнолітнього була в гостях у потерпілого. Розійшлися близько опівночі. Однак хлопець повернувся у двір пенсіонера, щоб вкрасти мотор. Господар це побачив і між ними виник конфлікт. В результаті підліток вбив чоловіка.

Читайте також: В УКРАЇНІ ЗА КОМУНАЛЬНІ БОРГИ МОЖУТЬ ЗАБРАТИ КВАРТИРУ: ЯК НЕ ВТРАТИТИ МАЙНО

За словами хлопця, після скоєння злочину він був у шоковому стані, тому переплутав будинки і намагався потрапити в сусідський. Вранці він все розповів батькам, і вони вирішили втекти з села, ховаючись деякий час у лісопосадці.

Джерело.

facebook