fbpx
Breaking News
– Більше терпіти я не змогла і вигнала геть брехливу свекруху!
Рибка під “шубкою” з моркви – це так смачно! Навіть мої дітки, які не дуже люблять рибку, приготовану таким способом з’їдають, скільки не покладеш! Дякую своїй любій матусі, що навчила мене готувати цю корисну, ще й не дорогу смакоту!
Вдома ставало ще гірше. Дружина знала про все. Але, замість того, щоб підтримати мене, раз по раз закатувала істерики, що дохід різко знизився. Я не міг зрозуміти її. Нам вистачало не те що на поїсти, але ще і відкласти. Мені набридло терпіти її наїзди, і я почав огризатися. На це вона реагувала зовсім неадекватно. А потім заявила, що подала на розлучення і хоче, щоб я виселився зі спільного житла. Це мене неймовірно зачепило!
Тільки ось батьків я забула попередити, що Рома не дуже радісно ставиться до дітей, а я їх і зовсім не хочу. Тому весь вечір мої батьки кружляли і співали над нами, про те, яка ми чудова пара, і що у нас будуть найкращі, найкрасивіші і чудові онуки на світі.
Це ароматне розсипчасте печиво на горілці родом з радянських років, але воно досі шалено популярне. Я сама його часто готую, іноді заміняючи горілку коньяком. Готується легко – зникає швидко!
Суспільство
Підозрюваного у вбивстві водія BlaBlaCar шукають по всій Росії (фото)

Росіянина Луана Кінгісеппа розшукують по всіх відділеннях поліції РФ.

За даними “Вістей”, росіянин числиться в розшуку управління ФСБ Кіровської області. Разом з ним також розшукують його дружину Ірину.

Відомо, що підозрюваний зареєстрований в Кірово-Чепецьку. З

а даними російських правоохоронців, дружина розшукуваного приїжджала до нього в Україну, де вони зустрічалися в Закарпатті.

Нагадаємо, Кінгісеппа підозрюють у вбивстві львів’янина Тараса Познякова.

Останній був водієм сервісу BlaBlaCar і пропав 4 квітня по дорозі зі Львова до Києва.

За підозрою у вбивстві молодої людини вже затриманий Дмитро Голуб. Луана Кінгісеппа оголосили в міжнародний розшук.

луан

Читайте також: СПРАВА BLABLACAR: ПІДОЗРЮВАНИЙ У ВБИВСТВІ ПОЗНЯКОВА ВИЗНАВ ЗВИНУВАЧЕННЯ

Джерело.

Related Post

facebook