fbpx
Breaking News
Цей сирник завжди вдається таким добрим, що у мене всі просять його рецепт. Спечіть і ви!
Смачна картопля з начинкою: виходить ніжна картопля з хрусткою скоринкою. Після того, як скуштуєте цю картоплю, будете її готувати багато-багато разів!
Кожен, у кого ще живі батьки, повинен молитися за них. За все добро, яке вони передали і продовжують передавати нам. За те, що виховали нас, навчили нас виконувати Божі заповіді та бридитися гріхом: Особлива молитва дітей за батьків Всемилосердний Боже!
Колись, цю неймовірно повчальну ПРИТЧУ розповіла мені бабуся. Я так сильно перейнялась почутим, що зрозуміла свою найбільшу помилку в житті. Тепер я з гордістю скажу – я щаслива! І буду передавати цю мудрість з покоління в покоління!
Починаємо готуватися до чудового свята 8 березня! Зберігайте прекрасні привітання на будь-який смак для жінок зі святом весни!
Економіка
Підробіток на літо: шукають матросів до США, продавців пахлави

“Сегодня” дізналася, які пропозиції щодо роботи зараз найактуальніші і скільки можна заробити в пляжний сезон.

За словами експертів, з квітня традиційно починає зростати кількість вакансій для підробітку на літо. “Зараз є близько 1300 вакансій за запитом “сезонна робота”. Традиційно шукають працівників сервісу і сфери гостинності. Але зарплата дуже різниться залежно від курортного регіону.

Наприклад, якщо взяти таку популярну” подробіточну”професію, як кухар, то в Залізному Порту йому заплатять 5 тис. грн, а його колезі в смт Затока в Одеській області – вже 12 тис. грн плюс відсотки, та ще оплатять проживання та харчування. А кухареві в Польщі пропонують від 15 тис. грн”, – розповіла нам hr-експерт Тетяна Пашкіна.

Традиційно на літній період багато вакансій для студентів на канікулах: покоївці пропонують 3-5 тис. грн, а офіціантові в барі – від 2,5 тис. грн з харчуванням і проживанням, розклеювачам листівок – від 840 грн на тиждень до 4000 грн на місяць , вантажникові, “здатному підняти мішок цементу”, – від 4000 грн, прибиральникові на турбазі – 3200 тис. грн.

А ось молоді та креативні студенти-художники можуть підробити створенням коміксів: за 60 сторінок “під ключ” заплатять $ 3000.

Шукають помічників по городу: за місяць роботи в саду, з проживанням і частковим харчуванням, пропонують 6 тис. грн, а за сільгоспроботи кандидату без шкідливих звичок готові платити 4000 грн.

Як гриби після дощу з’являються підробки в торгівлі біля моря: продавцем морозива можна влаштуватися за 8 тис. грн на місяць, за один день розлив квасу заплатять від 200 грн, а на пляжі Одеси і Коблево шукають продавця пахлави і кукурудзи – пропонують 7-12 тис. грн на місяць з проживанням.

Молодим і спортивним хлопцям можна звернути увагу на вакансії прибиральників терас і навіть керуючого луна-парком (10 тис. грн). А можна попрацювати вихователем в літньому таборі в Україні (від 5 тис. грн) або аніматором в Туреччині (від 15 тис. грн). До речі, різниця між українською та зарубіжною зарплатою колосальна: якщо матросам-рятувальникам у нас пропонують від 4,5 тис. грн, то за аналогічну роботу в США заплатять 92 тис.!

“Через це у нас важко підібрати фахівців з досвідом до невеликих населених пунктів – українським роботодавцям доводиться конкурувати з іноземними за сезонний персонал, де зарплати можуть досягати 40-50 тис. грн, – зазначає Пашкіна. – Зате іноземні роботодавці лояльніші до зрілих претендентів: в оголошеннях вказують більший вік або пишуть “хороша фізична кондиція”.

Читайте також: В УКРАЇНІ ДЕШЕВШАЄ ДОЛАР І СТРІМКО ДОРОЖЧАЄ ЄВРО

ТОП-5 найзавидніших посад

Тим часом експерти ринку праці розповіли про п’ятірку найвисокооплачуваніших вакансій весни. Так, на сайті rabota.ua найкращою стала робота IT-фахівця в міжнародній компанії – за шестирічний досвід роботи готові платити 85 тис. грн на місяць.

Директора з розвитку на хімпідприємство шукають на зарплату в 80 тис. грн. На третьому місці розташувалася вакансія голови цифрового маркетингу в компанії з виробництва електронних книг з оплатою 78 тис. грн, щоправда, за умови п’ятирічного досвіду роботи.

Менеджеру з експортних продаж пропонують 70 тис. грн, а п’ятірку рекордсменів замикає вакансія гендиректора птахофабрики – 50 тис. грн на місяць, йому належить запустити підприємство “з нуля”.

Related Post

facebook