fbpx
Breaking News
Не зважаючи на дивну назву – “Обірванець” – цей торт дуже вишуканий завдяки ніжному поєднанню маку, кокосу, какао, смородинового джему. Це моє солодке захоплення!
Цей сирник завжди вдається таким добрим, що у мене всі просять його рецепт. Спечіть і ви!
Смачна картопля з начинкою: виходить ніжна картопля з хрусткою скоринкою. Після того, як скуштуєте цю картоплю, будете її готувати багато-багато разів!
Кожен, у кого ще живі батьки, повинен молитися за них. За все добро, яке вони передали і продовжують передавати нам. За те, що виховали нас, навчили нас виконувати Божі заповіді та бридитися гріхом: Особлива молитва дітей за батьків Всемилосердний Боже!
Колись, цю неймовірно повчальну ПРИТЧУ розповіла мені бабуся. Я так сильно перейнялась почутим, що зрозуміла свою найбільшу помилку в житті. Тепер я з гордістю скажу – я щаслива! І буду передавати цю мудрість з покоління в покоління!
Події
“Піду за пивом до Європи”: українці бурхливо відреагували на безвіз з ЄС

Сьогодні, 11 травня, Рада ЄС затвердила надання Україні безвізового режиму. Це була остання європейська інстанція, яка повинна була прийняти рішення щодо надання Києву режиму візової лібералізації.

За словами президента Петра Порошенка, 17 травня в Страсбурзі буде підписано відповідну угоду між Україною і ЄС.

Таким чином, вже через місяць – з 11 червня – українці зможуть їздити до країн Євросоюзу без віз.

Громадяни України, в тому числі представники влади, на своїх сторінках в соціальних мережах бурхливо відреагували на довгоочікуване рішення Ради ЄС.

Читайте також: УКРАЇНЦІ ВТРАЧАЮТЬ СУБСИДІЇ: КОГО ПОЗБАВЛЯЮТЬ ПІЛЬГ

Джерело.

Related Post

facebook