fbpx
Breaking News
Наталя з чоловіком, 10 років ховали від свекрухи дитину Наталії від першого шлюбу
– Свекруха приїжджає у вихідні і не дає чоловікові спокою!
Олег оженився, не кохаючи наречену. Ну, не те, щоб зовсім не кохаючи… Та і зрозумів пізно. Просто вони були разом з 14 років. Дивився на Люду і… лякався думки, що це – все. На ВСЕ ЖИТТЯ. І Олег закохався в свого шефа. Тобто, шефиню. На 7 років старшу. Йому – 21, їй – 28. Заміжня, самодостатня, розквітаюча, впевнена у собі, незвідана…
Ні в якому разі не можна покидати Божественну Літургію. Деякі християни через власні лінощі та легковажність, виходять із церкви ще до закінчення Божественної Літургії й думають, що в цьому немає нічого страшного. Ось чому!
Молодшій його дочці було всього п’ять років. Моя сестра в неї всю душу вклала. Донечкою називала. Все було чудово. Вирішили вони спільну дитину народити. Народили. І тут, неочікувано, з’являється мати дівчаток. Забирає до себе молодшу (їй 10 років зараз), зі старшою все зрозуміло вже, не потрібна вона така проблемна матері
Шоу-бізнес
Пляшка лікеру для хоробрості. Фреймут тільки так літає

Популярна телеведуча Ольга Фреймут зізналася, що під час перельоту випила пляшку лікеру для заспокоєння, передає Світове життя.

Інакше ж ніяк швидко не дістатися до пункту призначення. Тому перед посадкою заходжу в duty free і купую міні-пляшечку крем-лікеру – для сміливості, – зізналася Ольга Фреймут.

Враховуючи, що телеведучій доводиться користуватися послугами авіакомпаній досить-таки часто, то навіть невеликі дози алкоголю можуть надати “ведмежу послугу “.

Тим більше психіатри, які займаються проблемою аерофобії, постійно повторюють, що “сто грам” від страху не позбавлять, а ось до алкоголізму можуть привести.

Читайте також: Ольгу Фреймут побили під час інспекції в Хмельницькому (відео)

Джерело.

Related Post

facebook