fbpx
Україна
По всій Україні буде встановлено понад 3 тис. камер для фіксації порушень ПДР

По всій Україні буде встановлено понад 3 тис. камер для відеофіксації порушень правих дорожнього руху. Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, передає кореондент УНН.

“Як і обіцяли сьогодні ми запускаємо пілотний проект. Це означає що, є час приготуватись…потім Кабмін прийматиме порядок реалізації ліцензій. Після того, як ми визначимо які камери ми підключимо до системи, міжнародний інвестиційний банк підбиратиме інвесторів для проекту. Цей проект на багато мільярдів доларів по всій країні”,- повідомив А.Аваков.

Він також наголосив, що камери чітко зможуть визначити номерний знак автомобілю та зробити чітку фотографія водія, який порушив правила дорожнього руху.

“Тестові камери почали працювати з ранку. За шість годин зафіксували таку кількість правопорушень, яка еквівалентна трьом мільйонам гривень державного доходу… Ідеальна ситуація коли буде встановлено не три камери, а 3 тисячі або 5 тисяч . Ідеальна ситуація коли камери фіксуватимуть не тільки перевищення швидкості автомобілем, але й такі правопорушення ПДР як пересікання подвійної суцільної лінії”,- повідомив міністр.

Нагадаємо, у понеділок, 4 липня, відбувся запуск пілотного проекту фотовідеофіксації порушень Правил дорожнього руху.

Джерело

facebook