fbpx
Суспільство
Побиття підлітків у Чернігові: якою буде подальша доля найстаршої нападниці

19-річна Євгенія Тимченко, яка жорстоко побила 15-річну школярку Поліну Малоштан у Чернігові, забрала документи з місцевого педагогічного університету.

Зазначається, що студентка написала заяву на відрахування за власним бажанням.

“Таким чином, дівчина дещо “помʼякшила” свою подальшу долю, оскільки, пішовши з закладу за власним бажанням, вона не отримає погану характеристику, і зможе знову вступати до будь-якого вишу без проблем”, – наголосили журналісти.

Як відомо, ректорат Чернігівського національного педагогічного університету мав розглянути питання щодо її виключення на нараді 10 квітня.

Читайте також: Як розвивається ситуація з жорстокою бандою підлітків у Чернігові: дівчата записали звернення

Крім того, місцевий ресурс “ЧЕline” поширив інформацію, що Євгенія Тимченко, яка є найстаршою зловмисницею, останнім часом не з’являлася на заняттях у виші, а також її не бачать сусіди.

Видання припускає, що батьки дівчину вивезли з міста.

За інформацією представників ЗМІ, мати Євгенії працює в одному з чернігівських банків, а бабуся – досвідчений адвокат із багаторічним стажем роботи.

Також Тимченки відмовляються давати свідчення правоохоронцям, аргументуючи це 63 статтею Конституції України.

Читайте також: З’явились деталі щодо учасниці банди підлітків, які жорстоко побили школярок у Чернігові

Додамо, начальник головного управління Національної поліції у Чернігівській області Едуард Альохін повідомив, що всі учасники нападу на школярок визнали себе винними.

“Дівчатам жодних гендерних поблажок не буде. Правоохоронні органи докладуть максимум зусиль для того, аби винні отримали своє. Зараз вирішується питання кваліфікації. Є два варіанти. Підозра буде всім. Я прихильник максимально жорстких заходів у цьому випадку. Якщо не спрацьовує принцип покарання, тоді не спрацьовує вся система правосуддя”, – зауважив правоохоронець.

За його словами, є інформація і про інші факти нападів малолітньої банди на школярок – вона вивчається та матиме відображення в реєстрі.

Підкреслимо, що зараз у цій справі відкрито єдине кримінальне провадження за статтею 296-ю (хуліганство), що передбачає покарання до семи років позбавлення волі, однак кваліфікацію можуть змінити.

Читайте також: У ЖАХЛИВІЙ ДТП НА ВОЛИНІ ЗАГИНУЛИ БАТЬКО ТА СИН

Джерело.

facebook