fbpx
Суспільство
Побиття школярок в Чернігові: студентка, яка нападала, навчається на вихователя дитсадка

Одну з “героїнь” скандального ролика, на якому б’ють школярку в центрі Чернігова, звуть Євгенія Тимченко.

Дівчина – студентка першого курсу Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т. Г. Шевченка. Вона вчиться на вихователя дитячого садка.

Декан Факультету початкової освіти Олександр Бобир підтвердив, що одна з дівчат на відео дійсно є студенткою навчального закладу. За його словами, для співробітників університету участь студентки в бійці стало неприємною несподіванкою.

“Ця дівчинка – студентка першого курсу, тільки входить в студентське життя. Вона нічим не відрізнялася від інших студентів. Здала позитивно зимову сесію, отримала три четвірки і одну трійку. Дівчинка з досить складним характером, тягою до лідерства, яка, однак, не підтверджується конкретними діями”, – говорить Олександр Бобир.

За словами декана, дівчина дійсно вчитися на вихователя дитячого садка. Вона не пропускала заняття і не порушувала дисципліну. У той же час близьких подруг в групі у неї не було.

Порушення трудової дисципліни, невиконання робочого плану, пропусків не було. Звичайна студентка. Її спеціальність – дошкільна освіта. Вона повинна була бути вихователем дитячого садка і викладачем англійської мови для малюків. Розумієте, вони по-іншому поводяться в університеті – тут сама обстановка змушує бути стриманим. А ось оточення за місцем проживання та в різних компаніях впливає зовсім інакше. Близьких подруг у групі у неї не було – вона трималася натяком”, – додає Декан Факультету початкової освіти.

Сьогодні Євгенія в університет не прийшла. На дзвінки викладачів, ні вона, ні мама не відповідають, каже Олександр Бобир, і додає, що за участі в бійці дівчину можуть виключити з університету.

“Правову оцінку дадуть юристи. Ми бачили, що сталося тільки в інтернеті, але те, що ми бачили, несумісне зі званням педагога-вихователя. Сьогодні у нас буде засідання студентського управління – питання про виключення її з університету стоїть на порядку денному.

Але нам хотілося б зустрітися з нею, послухати, почути її. Вона може бути виключена з університету – це питання вирішується на засіданні”, – повідомив декан Факультету початкової освіти.
Нагадаємо, соцмережі підірвали відео, на яких дівчата-підлітки жорстоко б’ють двох школярок з Чернігова – Поліну і її подругу Юлю.

За подією спостерігає натовп однолітків. Глядачі знімають все на мобільний телефон, шумлять, лаються матом і підбурюють нападників.

Читайте також: У ЧЕРКАСАХ ВИКРАЛИ І ЖОРСТОКО КАТУВАЛИ МІСЦЕВОГО ЖИТЕЛЯ

За цим фактом правоохоронці порушили кримінальні провадження у ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу України – хуліганство, вчинене групою осіб.

У поліції зазначають, що за такий злочин навіть неповнолітнім учасникам конфлікту може загрожувати до 4 років позбавлення волі. Долю підозрюваних після завершення розслідування вирішить суд.

Джерело.

facebook