fbpx
Breaking News
Наталя з чоловіком, 10 років ховали від свекрухи дитину Наталії від першого шлюбу
– Свекруха приїжджає у вихідні і не дає чоловікові спокою!
Олег оженився, не кохаючи наречену. Ну, не те, щоб зовсім не кохаючи… Та і зрозумів пізно. Просто вони були разом з 14 років. Дивився на Люду і… лякався думки, що це – все. На ВСЕ ЖИТТЯ. І Олег закохався в свого шефа. Тобто, шефиню. На 7 років старшу. Йому – 21, їй – 28. Заміжня, самодостатня, розквітаюча, впевнена у собі, незвідана…
Ні в якому разі не можна покидати Божественну Літургію. Деякі християни через власні лінощі та легковажність, виходять із церкви ще до закінчення Божественної Літургії й думають, що в цьому немає нічого страшного. Ось чому!
Молодшій його дочці було всього п’ять років. Моя сестра в неї всю душу вклала. Донечкою називала. Все було чудово. Вирішили вони спільну дитину народити. Народили. І тут, неочікувано, з’являється мати дівчаток. Забирає до себе молодшу (їй 10 років зараз), зі старшою все зрозуміло вже, не потрібна вона така проблемна матері
Шоу-бізнес
Подкопаєва осідлала слона заради доньки

Гімнастка Лілія Подкопаєва на день народження доньці зробила оригінальний сюрприз, про це розповіла у передачі “Світське життя” на телеканалі 1+1.

“Я вдячна своєму другові Миколаю Кобзову і всім учасникам, хто допомагав. Я виїхала на слоні у масці веніціанській, ми цей трюк відпрацьовували кілька годин. І, коли Кароліні сказали: “здається – це твоя мама”, вона мене не одразу впізнала. Весь цирк співав їй Happy Birthday, я дуже всім вдячна, думаю ці емоції вона запам’ятає назавжди”, – говорить гімнастка.

Раніше співачка Ані Лорак привітала свою похресницю, доньку Лілії Подкопаєвої з днем народження.

Читайте також: МУЖЕНКО РОЗПОВІВ, ЗВІДКИ ЧЕКАТИ МАСШТАБНОЇ РОСІЙСЬКОЇ АГРЕСІЇ

Джерело.

Related Post

facebook