fbpx
Суспільство
Подвійне диво: поранений боєць АТО раптово одужав після жахливого діагнозу

Крапельницею замість трансплантації відбувся 28-річний боєць АТО Олександр. Його серце не витримало пережитого навантаження, однак дуже швидко відновилося, йдеться в сюжеті ТСН.

“Потрапили під обстріл. Мені видалили нирку, зашивали печінку, з легенів осколки виймали”, – пригадує сам військовий. Після поранення під Горлівкою і тривалого лікування боєць опинився вдома у Немирові Вінницької області. Через три місяці вночі в нього стався раптовий серцевий напад – лікарі діагностували кардіоміопатію. Серце відмовилося переганяти кров, стан погіршувався, пацієнту зробили трансплантацію клітин крові, аби Олександр зміг протриматися до пересадки серця.

Однак у Білорусі, куди держава скерувала чоловіка на операцію, аналізи вже були добрі. Медики констатували, що серце пацієнта відновилося значно швидше, ніж вони могли уявити. Олександр Сідлецький уже демонструє на обстеженнях результати цілком здорової людини. Та зізнається, що визначився із планами на життя після виписки – якомога швидше одружуватися.

Читайте також: НА РІВНЕНЩИНІ В КОТЛІ ОБГОРІВ ПІВТОРАРІЧНИЙ ХЛОПЧИК

facebook