fbpx
Події
Пограбування інкасаторів на Харківщині. ПриватБанк оголосив винагороду у 100 тисяч за затримання злодіїв

Зловмисники викрали 2,4 млн гривень.

У Куп’янську невідомі вчинили збройний напад на інкасаторський автомобіль “ПриватБанку” під час планової інкасації торгової точки.

Про це повідомили у прес-службі банку. “На інкасаторський автомобіль Приватбанку було скоєно збройний напад двома незнайомцями, озброєними стрілецькою зброєю. Під загрозою застосування зброї злочинці змогли заволодіти транспортним засобом, який через 2 хвилини було виявлено співробітниками СБ банку і поліції недалеко від місця злочину”, – йдеться у повідомленні.

За даними СБ банку, з інкасаторського авто було викрадено 2,4 млн грн в банкоматних касетах, призначених для завантаження банкоматів. Як зазначається, водій і екіпаж інкасаторського автомобіля не постраждали. “Завдяки злагодженим діям служби безпеки банку і поліції через 2 хвилини після скоєння злочину в регіоні було оголошено розшук злочинців.

Читайте також: З’ЯВИЛОСЯ ВІДЕО З МІСЦЯ ЖАХЛИВОГО ДТП НА ПРИКАРПАТТІ

Співробітники служби інкасації банку попередили застосування грабіжниками зброї в житловому кварталі міста, а численні докази дають можливість розслідувати злочин гарячими слідами”, – зазначив керівник служби безпеки ПриватБанку Станіслав Крижановський.

За будь-яку інформацію про особу злочинця, яка допоможе швидше розкрити злочин, буде виплачено винагороду в розмірі 100 000 гривень. Передати інформацію в банк можна за телефонами (056) 716-35-02 або (067) 565-12-34, електронною поштою dezhurka@pbank.com.ua, а також будь-яким іншим зручним способом, анонімність гарантується.

Джерело.

facebook