fbpx
Події
Поліція третю добу шукає 6-річну дівчинку

Третю добу поліція Донецької області шукає 6-річну Аліну Васютину, жительку міста Гірник на Донеччині.

Дитина 19 червня пішла в магазин за морозивом і зникла. Про це повідомив глава поліції Донецької області В’ячеслав Аброськін.

Він зазначив, що в місті живуть близько 10 тис. осіб. Сім’я Аліни ні на жодному обліку не перебувала. Водночас житлові умови дівчинки були м’яко кажучі складні.

“Будинок, якщо так можна назвати ці стіни і дах, перебуває в жахливому стані, ця споруда не пристосована для проживання не тільки дітей, а й дорослих. Дві брудні кімнатки з одним ліжком на двох дорослих і чотирьох дітей.

Не помітити весь жах, в якому проживали діти неможливо”, – написав глава поліції і додав, що діти 6 і 7 років збирали брухт і так заробляли собі на цукерки і морозиво, а їсти ходили в Дім молитви.

Читайте також: СКІЛЬКИ УКРАЇНЦІВ СПЛАЧУЮТЬ, А СКІЛЬКИ – УХИЛЯЮТЬСЯ ВІД ПОДАТКІВ

Поліція продовжує проводити пошукові заходи, залучили понад 200 співробітників поліції, рятувальників і шахтарів. Перевіряють занедбані домоволодіння, лісопосадки, колодязі, ями.

22 червня для посилення поліції у Гірник прибудуть підрозділи Нацгвардії.

Поліція висуває кілька версій. Перша – дитина могла стати жертвою злочину, друга – дівчинка постраждала, отримала травму і не може вийти до людей.

Прохання до всіх, хто має будь-яку інформацію про місцезнаходження дитини, звертатися на лінію 102.

Прикмети дівчинки – блакитні очі, світле волосся. Вона відгукується на ім’я Леля – так її називають рідні. Дівчинка до школи ще не ходить, але дуже самостійна, з незнайомими може бути балакуча.

Джерело.

facebook