fbpx
Breaking News
Молитва, що рятує в скрутну хвилину, зберігає життя. Бог є Заступник і надійний Прихисток для всіх, хто твердо вірить і надіється на Нього.
З нього був непоганий депутат, принаймні, він сам в це вірив. Що міг – робив, чого не міг – за те не брався, працював по схемі: першочергово – на свої імідж і кар’єру, потім – на людей. І враз все обридло, стало нудним, аж тошно.
 Яким буде розмір мінімальної пенсії в 2020 році: названа сума, на яку здатні прожити наші пенсіонери…
Коли чоловік вперше приготував цей шашлик без маринування за порадою друга, ми всі були дуже приємно здивовані – неймовірна вийшла смакота, смачнішого м’яса я зроду не їла! Тепер готуємо тільки так, бо це найвдаліший спосіб!
У хвилини очікування я уявляла, як господар забере свого друга, і я залишуся зовсім одна. У цей момент сльози потекли з моїх очей, а Бім підійшов і, ніби прочитав мої думки, почав лизати мене вологим язиком. Цю ідилію перервав дзвінок у двері. Побачивши гостя, я втратила дар мови
Події
Поліція влаштувала перестрілку з держслужбою охорони: п’ятеро загиблих

У селі Княжичі, що неподалік Києва, в ніч на четверте грудня загинуло п’ятеро поліцейських від вогнепальних поранень.

Про це повідомив народний депутат Антон Геращенко у Facebook. Працівники карного розшуку міста Києва виїхали до Княжичів, де мали затримати небезпечну банду грабіжників. Зловмисники вели злочинну діяльність у столиці.

Правоохоронці отримали повідомлення про пограбування у селищі, де й вирішили зробити засідку на грабіжників. На місце події виїхали й бійці спецзагону КОРД. Крім того, в одному з будинків розмістилися поліцейські розвідники. Вони мали відслідковувати загальну ситуацію на місці операції та дати сигнал на затримання бандитів.

Але в одному з будинків раптово спрацювала сигналізація і на виклик виїхали працівники держохорони. Останні прийняли поліцейських за злочинців і вирішили затримати їх. В ситуацію втрутились бійці КОРДу. В ході перестрілки загинуло п’ятеро поліцейських –двоє співробітників держслужби охорони, двоє поліцейських розвідників і співробітник спецпідрозділу.

Троє підозрюваних у розбої, на яких готували засідку, втекли на позашляховиках Toyota Land Cruiser в напрямку Києва, почувши звуки пострілів. Але правоохоронцям вдалося їх затримати.

ohorona-1

ohorona-2

Читайте також: Вагітна дружина загиблого в Княжичах оперативника потрапила в лікарню

Джерело

Related Post