fbpx
Breaking News
Хочеш дитину? Прекрасно! Я погоджуюсь! Але тільки тоді, коли ти купеш мені квартиру! Нехай невелика, але чисто на моє ім’я  і певна сума на рахунку
Не така! Ще в 5 років, мама відмовилася від дівчинки, виїхавши з чоловіком за кордон в пошуках кращого життя
Вперше я приготувала цю закуску на свій день народження! Її гості оцінили найвищим балом, і знакла зі столу вона першою! Тому хочу поділитися знахідкою з вами, щоб ви здивували всіх своїх друзів, рідних і знайомих цією приголомшливою ​​смакотою!
Цей день почався з того, що мама нареченого прийшла і намагалася подарувати мені перли. А вони за прикметою до сліз. Я сказала, що у мене дорога сукня і питання аксесуарів я обмірковувала заздалегідь. Потім ранок нареченої, фотосесія, знову ж мама нареченого стала обурюватися, що я на ліжку. У підсумку, вона на виїзну фотосесію не пішла. Та це був лише початок нашого “незабутнього дня”
Я й сама не розумію, можливо тому, що не схожа на її родину, та бабуся ніколи мене не любила. Я завжди була найгіршою внучкою. Хоча, характер у мене дуже спокійний, я ввічлива, добра і роботяща, завжди слухала старших. Та як би я не старалася догодити бабусі – все було не так
Події
Поліція затримала матір-дітовбивцю

40-річну жительку Троїцька (Нова Москва) заарештували за вбивство п’ятирічного сина.

“Жінці загрожує кримінальне покарання за п. “В” ч. 2 ст. 105 КК РФ (“Вбивство малолітнього”), на цей момент вона перебуває у нестабільному психічному стані”, – повідомляють російські ЗМІ.

Відомо, що жінка проживала з дитиною сама, її чоловік та батько хлопчика повністю їх утримував та проживав окремо через психічну неврівноваженість дружини.

Поліція визначила, що хлопчика було задушено. Наразі очікуються результати експертизи на алкогольний і наркотичний стан матері-вбивці.

Читайте також: Жорстоке вбивство в Сумській області: зниклу жінку знайшли в рові сільського кладовища

Джерело

Related Post

facebook