fbpx
Україна
Польща обмежить в’їзд в Україну автомобілів з іноземною реєстрацією

Польща обмежить імпорт авто в Україну з-за труднощів з прикордонним рухом і зростанням тривалості очікування на кордоні, викликаним скупченням автомобілів з іноземною реєстрацією.

Про це повідомляє інформаційно-аналітична група Autoconsulting, передає телеканал “112 Україна”.

Скупчення машин на польсько-українському кордоні обумовлено тим, що за українським законодавством громадяни України, які володіють зареєстрованими в Польщі автомобілями, зобов’язані перетинати кордон раз в 5 днів.

“Беручи до уваги масштаби цього явища (кількість перетинів кордону такого типу автомобілями становить 4,5 млн разів протягом року) це впливає на прикордонний рух і час очікування на кордоні”, – йдеться в повідомленні Міністерства фінансів Польщі.

Відзначається, що українці використовують “лазівки” в податковому кодексі, пов’язаному з імпортом автомобілів з ЄС в Україну.

Посилений контроль необхідний для виявлення податкових порушень, виявлення порушень законодавства у зв’язку зі спробами перевезення елементів, що становлять загрозу для безпеки країни, порушення законодавства щодо поводження товарів і технологій стратегічного значення, а також для безпечного обігу товарів на кордоні.

Як повідомлялося, 25 квітня власники машин з іноземною реєстрацією блокували під’їзну дорогу до пункту пропуску “Ужгород”.

Читайте також: В УКРАЇНІ ЗМІНИТЬСЯ КУРС ДОЛАРА: ПРОГНОЗ АНАЛІТИКА

facebook