fbpx
Події
Польща знову відновить малий прикордонний рух з Україною

З 3 серпня Польща відновить малий прикордонний рух з Україною, а ось з Росією – ні. Рішення поки не відкривати кордони для росіян в Калінінградській області пояснили небезпеками, що поступають від РФ.

Заступник глави МВС республіки Польща Ярослав Зелінський зробив заяву щодо відновлення МПП з Україною і Росією, яке було призупинено на місяць через саміт НАТО у Варшаві. З 3 серпня на українсько-польському кордоні ці обмеження будуть зняті. А ось з Росією Польща вирішила почекати.

«Що стосується Росії, то вона не ліквідувала причини, пов’язані з нашою безпекою, які стали приводом для обмеження прикордонного пересування», – пояснив Зелінський.

При цьому він не уточнив, яку саме небезпеку для поляків представляють росіяни. Керівництво Калінінградській області, де проходить російсько-польський кордон, вже відреагувало.

Читайте також: НА МИТНИЦЯХ ПОЧАЛО ДІЯТИ “ЄДИНЕ ВІКНО” ЕЛЕКТРОННОГО КОНТРОЛЮ ЗА ВАНТАЖАМИ (ФОТО)

«Припиняти те, що добре себе зарекомендувало, без видимих причин – це порушення самих принципів партнерства та взаємодії двох країн», – заявила директор Агентства з міжнародних і міжрегіональних зв’язків Калінінградській області Алла Іванова.

Також з джерела в МЗС Росії стало відомо, що відомство готує заборону на малий прикордонний рух для поляків, який вступить в силу з 4 серпня.

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ України очікує офіційного підтвердження про відновлення малого прикордонного руху з Польщею.

Джерело.

facebook