fbpx
Breaking News
Молодик 25 січня – що потрібно обов’язково зробити сьогодні, щоб залучити в життя успіх і позитивні зміни. Скористайтеся нагодою!
В мене день народження взимку, а так хочеться святкування із запашним шашличком. І тут мені спала на думку гарна ідея. Я таки його приготувала – в духовці. Та не це головне, а рецепт, який пригoломшив моїх рідних!
Дівчатка, про цей рецепт можна багато-багато писати в заголовку, але його краще приготувати і скуштувати! Цей смак – неперевершений! Спробуйте!
В один із днів я вирішив відвідати брата і подивитися, як проходить у нього там життя. Нікому не кажучи, я відправився на дачу. Підійшовши до будинку я почув знайомі голоси, вони доносилися з відкритого вікна в спальній. Наблизившись, я впізнав ці голоси: вони належали моєму братові і, найголовніше, моїй дружині
Свіжий, соковитий, поживний, вітамінний та дієтичний салат, родом з Узбекистану, прикрасить ваш стіл на будь-яке свято і з успіхом замінить смачне олів’є, на яке, особисто я, вже й дивитися не можу
Україна
Польща звинуватила Україну в чергах на кордоні

У Прикордонній службі Польщі заявили, що відповідальність за довгі черги на кордоні лежить на українській стороні, передає Укрінформ.

Головною причиною черг названі автомобілі українських власників з польською реєстрацією, які кожні п’ять днів повинні перетинати кордон.

“На кордоні з Україною функціонують вісім наземних пунктів, але прикордонний рух не ділиться рівномірно на всі пункти, з огляду на фатальну дорожню інфраструктуру з української сторони.

Значна інтенсивність прикордонного руху, а отже, і черг, генерується громадянами України, які мають автомобілі, зареєстровані за межами України”, – заявили в Прикордонслужбі Польщі.

Зазначається, що станом на 30 листопада 2016 року в Польщі було зареєстровано понад 60 тисяч автомобілів, співвласниками яких є громадяни України.

“Тільки ці автомобілі можуть генерувати близько 4,5 мільйона перетинів кордону, тобто більше половини всього руху легкових автомобілів на кордоні з Україною”, – зазначили польські прикордонники.

У польській Прикордонслужбі також підкреслили, що на черги впливають “ускладнення прикордонного руху”, і в переважній більшості за них відповідає українська сторона.

Читайте також: ЧОМУ ВОРОНЕНКОВ ОБРАВ УКРАЇНУ: ЙОГО ВДОВА ПОЯСНИЛА

Related Post