fbpx
Події
Польський експерт виявив потенційного вбивцю Шеремета (відео)

Підозрілий “очевидець” поводився неприродно.Дії чоловіка, який знаходився на перехресті в момент вибуху машини журналіста Павла Шеремета, говорить про те, що він міг зробити вибух.

Про це колишній керівник оперативної секції у справах терактів Відділу по боротьбі з Кримінальним тероризмом і вбивствами варшавської поліції, а тепер – експерт Центру досліджень тероризму університету Collegium Civitas і експерт City Security Анджей Мрочек, передає Белсат.
Він зазначає, що чоловік поводився підозріло, а в момент вибуху навіть не здригнувся, ніби був готовий до нього.

“Чоловік в шапці з тростиною поводиться неприродно. Зверніть увагу – на початку відео цей чоловік йде з того ж напрямку, з якого їде машина Шеремета. Він доходить до перетину і затримується. Машина ще не доїхала, а він уже затримався. Стоїть спиною до вулиці. У момент вибуху він продовжує стояти спиною і навіть не здригнувся від вибуху. Після вибуху зверніть увагу на його ліву руку. Наче він щось поправляв, щоб не випало з кишені”, – каже Мрочек.

Так він звертає увагу, що чоловік з тростиною після вибуху прибирає її і спокійно біжить.
“Тільки через мить він повертається, і коли бачить, що до машини біжать люди, то він також починає бігти. І тростина йому вже не потрібна. Спочатку я думав, що він глухий. Але, здається, він просто звик до вибухів. Дивна поведінка. Шапка, тростина, а бігає, як молодий. Палиця і шапка – це камуфляж”, – підкреслив експерт.

На його думку, потенційний підривник підбіг до машини не для того, щоб надати допомогу, а упевнитися, що “справа зроблена”.
“Виникає питання: чи дочекався цей чоловік поліцію і чи надав свідчення? Є ймовірність, що він підбіг до машини тільки щоб перевірити, чи вдалося вбивство. Не виключено, що саме він міг детонувати вибуховий пристрій на відстані”, – додав Мрочек.

Читайте також: ЗАВТРА У КИЄВІ ПРОЩАТИМУТЬСЯ ІЗ ПАВЛОМ ШЕРЕМЕТОМ

Джерело.

facebook