fbpx
Breaking News
Ви здивуєтеся, як легко приготувати вдома улюблений смаколик дорослих і діток – МАРШМЕЛЛОУ! Я оце як навчилася – так ніколи тепер не купую, а готуємо з дітьми що вихідних. На весь тиждень до кави та какао!
Моя свекруха дуже добре готує, завжди нас і онучат балує смаколиками, коли наїжджаємо в гості. А Палюшки з квашеної капусти – це її коронна страва і, мабуть, найсмачніше з того, що я взагалі їла!
“Коли душу або тіло охоплюють якісь немочі – не спіши бігти за ліками, бо найкраща цілюща сила в цій Молитві до нашої Небесної Цариці на поміч у немочі “, – так говорила мені в дитинстві бабуся. Вона читала цю молитву і коли хворіла сама, і над дітьми й онуками. Тепер за потребою читаю її я з бабусиного молитовника. Читаю, і щиро ВІРЮ, бо у ВІРІ і є найбільша сила.
Я, якщо чесно, давно не прасую постільну білизну. А ось обгрунтовані підтвердження того, що я роблю правильно!
Ці дуже гарні налиснички мене навчила готувати мама-свекруха. начинку берете будь-яку за смаком, а самі млинці дуже ефектні і смачні. Здивуйте рідних на Масляну! 
Суспільство
Полторак вказав в е-декларації більше мільйона і третину квартири

Цінними паперами, відповідно до декларації, Полторак або члени його сім’ї не володіють.

Міністр оборони України Степан Полторак подав електронну декларацію, в якій задекларував 1 млн 150 тис. грн і 42 тис. дол. готівки, а також заощаджень у банку на суму 168 тис. 377 грн.

В е-декларації Полторак вказав, що володіє 33,3% квартири загальною площею 89 кв. м, купленої в 2001 році. Його дружина Інна Полторак володіє ще 33,3% даного житла.

Також дружина міністра в 2014 році придбала житловий будинок площею 39,8 кв. м і земельну ділянку площею 941 кв. м.

Крім того, дружина Полторака володіє автомобілем Smart Micro 2002 року випуску, в той час як у міністра оборони, згідно з е-декларацією, машини немає.

Цінними паперами, відповідно до декларації, Полторак або члени його сім’ї не володіють.

За 2015 рік міністр задекларував 266 тис. 498 грн зарплати і 76 тис. 280 грн гонорарів або інших виплат за цивільно-правовими угодами.

Крім того, Полторак задекларував за 2015 рік подарунків у негрошовій формі на 8 тис. 610 грн.

Міністр також має готівкові кошти на суму 1 млн 150 тис. грн і 42 тис. дол. і банківські вклади в “Укрексімбанку “на суму 168 тис. 377 грн.

У свою чергу дружина міністра в 2015 році в Національній академії національної гвардії України заробила 51 тис. 248 грн і отримала відсотки від вкладів у “Приватбанку” на суму 32 тис. 020 грн.

Читайте також: АНДЖЕЛІНОЮ ДЖОЛІ ЗАЦІКАВИЛИСЯ ОРГАНИ ОПІКИ

Джерело.

Related Post