fbpx
Breaking News
Ви також чули про те, що кип’ячена вода – шкідлива, а повторно кип’ятити воду не можна? Як правильно кип’ятити воду?Тепер ви дізнаєтеся правду!
Так-так, для цього торта не треба ні грама борошна – тільки горіхи і ложка сухарів! І готується він швидко! А виходить пишний і дуже смачний тортик!
Ніна Петрівна годила невістці, як могла. А виявилося, що пригріла змію на шиї. А та їй віддячила – позбавила житла, то ще й сина налаштувала проти матері!
Подивіться на картинку і скажіть, що ви побачили першим, а ми розповімо вам про слабку, а значить вразливу сторону вашого характеру
Дуже багато випробувань випало на долю моєї бабусі: дві війни, голод, втрата дітей і найдорожчих людей, тяжка праця все життя… Але вона прожила до глибокої старості, майже до 90 років. І коли я питали: як ти все витримала? Вона відповідала: “Покладаюся у всьому на волю Отця Небесного і читаю завжди цю сильну Молитву до Нього”. Я записала її з бабусиних слів і тепер промовляю часто сама.
Події
Помер відомий співак Джордж Майкл

Британський співак Джордж Майкл помер на 54 році життя

Легендарний британський поп-співак Джордж Майкл пішов з життя у віці 53 років, передає телеканал BBC.

За даними телеканалу, співак “пішов з миром удома”.

“З великою скорботою ми можемо підтвердити, що наш улюблений син, брат і друг Джордж пішов з миром будинку в період Різдва. Сім’я просить поважати конфіденційність в цей емоційний і важкий час.

На даному етапі більше коментарів не буде”, – повідомив телеканалу агент по рекламі артиста.

На даний момент причина смерті залишається невідомою. За словами поліції, “підозрілих обставин” немає.

Читайте також:Чому важливо не думати погано ні про кого

Джерело.

Related Post

facebook