fbpx
Шоу-бізнес
Померла екс-солістка групи “Ліцей”

Пішла з життя 33-річна співачка, колишня учасниця групи “Ліцей” Жанна Роштакова. Про смерть артистки повідомив її друг Прохор Шаляпін на сторінці в Instagram. Співак зізнався, що ніщо не віщувало біди. Співачка нічим не хворіла.

Жанна і Прохор познайомилися на програмі “Ранкова зірка” в 1999 році.

“У понеділок мені подзвонила подруга моєї юності – Жанна Роштакова, яка переїхала до Владивостока кілька років тому і вирішила повернутися назад в Москву на ПМЖ. Як же я цьому зрадів, як дитина. Кажу, мовляв, відразу зустрінемося, підемо туди, сюди. .. Розписали плани в понеділок 9 січня. Ми дружили з 1999 року, з тієї самої “Ранкової зірки”, в якій Жанна теж брала участь, і де ми познайомилися. Ми завжди були “на одній хвилі”. Жанна неймовірною душі людина, талановита співачка, яскрава, красива дівчина. кілька годин тому мені повідомили, що Жанни не стало. Через кілька годин після нашої розмови. У 33 роки. Трагедія наздогнала вдома, несподівано. Вона нічим не хворіла, і нічого не віщувало біди. Люди, цінуйте життя і близьких. Жанна, ти назавжди в моєму серці”, – написав виконавець.

За попередніми даними, смерть Жанни могла наступити, коли вона приймала ванну – в цей момент їй на голову впала поличка.

Читайте також: З КОЖНИМ ДНЕМ СТРУНКІША: НАСТЯ КАМЕНСЬКИХ ВРАЗИЛА ФОРМАМИ

Джерело.

facebook