fbpx
Суспільство
“Помста” за 9 травня: біля дверей УІНП залишили похоронний вінок з іменем В’ятровича

Про це повідомив глава установи у своєму Facebook.

Невідомі продовжують спроби залякати директора Інституту національної пам’яті Володимира В’ятровича через пропозицію запровадження альтернативного календаря свят й пам’ятних дат в Україні. Після фізичного нападу на нього під дверима наукової установи невідомі залишили похоронний вінок.

“Закидали в коментах до моїх постів, дописів колег і сім’ї ось такі фото. “Похоронний” вінок з моїм іменем біля дверей Інституту. Але ж весну нічим не зіпсувати, навіть штучними квітами. Тим більше, коли ідеї, що їх таким чином намагаються просунути ті, хто боїться говорити і може тільки нишком “лякати”, – такі самі мертві”, – зазначив Володимир В’ятрович.

Читайте також: ЧОЛОВІК У ВЛАСНОМУ АВТО ЗНАЙШОВ РОЗТЯЖКУ З ГРАНАТОЮ

На вінку зловмисники навіть вказали “дату смерті” – 9 травня 2017 року. Як відомо, УІНП пропонує перенести вихідний з 9 на 8 травня, яке в Україні офіційно відзначається як День пам’яті і примирення. 9 травня залишиться Днем перемоги над нацизмом, однак буде робочим днем.

Раніше невідомі напали на В’ятровича в центрі столиці. Один з чоловіків спробував вдарити його в обличчя, ще один – тримав ззаду.

Джерело.

facebook