fbpx
Здоров'я
Популярні, але не ефективні здорові звички

Сучасне суспільство всіляко намагається виробляти “здорові звички”, які здатні зміцнити організм і поліпшити самопочуття.
Безумовно, багато які з таких звичок дійсно корисні, але деякі з них, притому що користуються популярністю, не лише не ефективні, але і можуть бути шкідливі, пише terrawoman.ua.

1. Свіжовичавлений сік

Існує думка, що свіжовичавлений сік дуже корисний для організму і це дійсно так до певної міри. Проте в чистому вигляді напій містить значну кількість цукру. Набагато кориснішим буде з’їсти цілий фрукт, оскільки там є клітковина, яка сприяє коректному засвоєнню їжі.

2. Робота стоячи

Ще одна популярна помилка, що робота за стоячим столом має безліч переваг для здоров’я. Проте з наукової точки зору факт того, що від стоячої роботи є користь для фігури або організму, не підтверджений. Напевно внаслідок наявності такої “здорової звички” у людини може розвинутися тільки варикозне розширення вен.

3. Вітаміни і мультивітаміни

Багато хто звик вживати вітаміни, щоб зміцнити свій організм, проте дослідження показують, що останній отримує потрібні речовини зі звичайних продуктів. Досить включати в раціон рибу, яйця, фрукти і інші продукти, що містять корисні речовини. Крім того, переносимість окремих вітамінів у кожного різна і самовільно регулярно вживати такі препарати може бути навіть небезпечно.

4. Відмова від жовтка

Йдеться про яйце, коли багато хто з’їдає тільки білок, оскільки жовток вважають шкідливим. Як правило, холестерин, що міститься в жовтках, не впливає на рівень цієї органічної сполуки у вашій крові, тільки якщо у людини не спостерігається яких-небудь серйозних захворювань серця.

Читайте також: ВИСЛОВИ РІАННИ В СТОРОНУ ТРАМПА СКОЛИХНУЛИ ВЕСЬ СВІТ

5. Відмова від жирів

Відмовляючись від жирів слід пам’ятати, що причиною ожиріння є переїдання. Сам по собі жир досить корисний і навіть потрібний, чого не можна сказати про рафінований цукор, приміром. Солодкий знежирений йогурт принесе значно менше користі, ніж морська риба, що містить ненасичені жири.

6. Страх “хрускотіти” кісточками пальців

До недавніх пір вважалося, що якщо “хрускотіти” суглобами, то це поганий знак, який в майбутньому багатий проблемами. Проте дослідники з канадського Університету Альберти запевняють, що звук обумовлений газами, що стискаються, які надають еластичність суглобам. Вчені вважають, що чим голосніше тріщать при стискуванні пальці, тим більше там “змащуючих газів”, а шансів зіткнутися з артритом навпроти менше.

7. Відмова від мікрохвильових печей

Є поширена думка, що мікрохвильові печі вбивають в продуктах поживні речовини, але представники Гарвардського університету вважають інакше. По факту, мікрохвильова піч задіює енергію хвиль, щоб змусити молекули їжі коливатися швидше, нарощуючи енергію у вигляді тепла. Безумовно, частина поживних речовин при цьому розпадається, проте обумовлено це процесом нагрівання, а не його методом. Неважливо, використовується при цьому мікрохвильова або газова піч.

8. Дезинфікуючі засоби для рук

Норовирус і C. difficile, які являються двома найбільш поширеними вірусами, демонструють стійкість до дезинфікуючого гелю. Очевидно, що немає ніякого сенсу кожного разу поливати руки не занадто корисною хімією, яка, до того ж, в даному випадку неефективна. Досить просто мити руки зі звичайним милом.

Читайте також: ЛУЦЕНКО ПОХИЗУВАВСЯ СПІЙМАНИМ ПРОКУРОРОМ-ХАБАРНИКОМ

Джерело.

facebook