fbpx
Політика
Порошенко: Блокада не завдала серйозних втрат окупантам

Економічна блокада окупованих територій Донбас не завдала російським окупантам і бойовикам т.зв. “ДНР” та “ЛНР” значної шкоди, а більше потерпає від цього сама Україна. Про це на засіданні РНБО заявив президент Петро Порошенко, передає прес-служба глави держави.

“Негативний ефект блокади для всієї України абсолютно очевидний, але кардинально вплинути на окупантів вона не здатна. Через сотні неконтрольованих України кілометрів російсько-українського кордону вони легко можуть отримати всі, що їм потрібно – з Російської Федерації. І так само продати туди все, що їм треба. Пробні ешелони з українським вугіллям з окупованих територій вже пішли до Російської Федерації”, – сказав Порошенко.

Він зазначив, що за півтора місяці блокадників не наблизили, а віддалили перспективу повернення окупованих територій.

“Не посилили, а ослабили вплив України по ту сторону лінії зіткнення. Не розвіяли щеплені російською пропагандою страхи серед наших співвітчизників, а посилили. Не повернули хоча б одного полоненого, але ж саме з цієї вимоги починали акцію, а тільки погіршили їх положення. Не стримали агресивність Росії, а ще більше її розпалили. Не сприяли відновленню територіальної цілісності України, а, навпаки, ще більше ускладнили цю задачу. Стало ще дорожче, ще важче, ще небезпечніше”, – підкреслив президент.

Також він додав, що блокада дискредитує Україну в очах міжнародного співтовариства і грає на руку Росії.

Читайте також: ЛОУКОСТ RYANAIR В УКРАЇНІ: СТАЛИ ВІДОМІ НАПРЯМКИ І ЦІНИ

Нагадаємо, на Донбасі триває блокада поставок вугілля на підконтрольну Києву територію, в якій беруть активну участь кілька народних депутатів України. За фактом блокування залізничних колій в Луганській області прокуратура відкрила кримінальне провадження.

Джерело.

facebook