fbpx
Breaking News
Ці чебуреки навчила мене готувати подруга-гречанка. Вони готуються дуже швидко і легко, але які запаморочливо ароматні і смачні – вам не передати! Вся моя родина в захваті була, коли я їх вперше поставила на стіл. Спробуйте!
Відразу все рухнуло, коли він приїхав і назвав мене чужим жіночим ім’ям! Серце спочатку завмерло, а потім закалатало зі страшною силою. Я відразу все зрозуміла: він завів собі «закордонну дружину». А потім я сама зрадила. Так і живемо.
Від чоловіка ж відповіді були скупі і односкладові – «спасибі», «так», «зрозуміло». Начебто не особливо він і вплутується в переписку, але і не «відшиває». З силою придушивши бажання рознести все і вся, розлучитися і подати на аліменти, вирішила поспостерігати.
– Розлучився з дружиною, хочу одружитися на тещі. Мене друзі засуджують, а мені так простіше
– Вітчим виховував мене 20 років, а я не змогла назвати його татом і не назвала. Шкодую.
Політика
Порошенко: Блокада не завдала серйозних втрат окупантам

Економічна блокада окупованих територій Донбас не завдала російським окупантам і бойовикам т.зв. “ДНР” та “ЛНР” значної шкоди, а більше потерпає від цього сама Україна. Про це на засіданні РНБО заявив президент Петро Порошенко, передає прес-служба глави держави.

“Негативний ефект блокади для всієї України абсолютно очевидний, але кардинально вплинути на окупантів вона не здатна. Через сотні неконтрольованих України кілометрів російсько-українського кордону вони легко можуть отримати всі, що їм потрібно – з Російської Федерації. І так само продати туди все, що їм треба. Пробні ешелони з українським вугіллям з окупованих територій вже пішли до Російської Федерації”, – сказав Порошенко.

Він зазначив, що за півтора місяці блокадників не наблизили, а віддалили перспективу повернення окупованих територій.

“Не посилили, а ослабили вплив України по ту сторону лінії зіткнення. Не розвіяли щеплені російською пропагандою страхи серед наших співвітчизників, а посилили. Не повернули хоча б одного полоненого, але ж саме з цієї вимоги починали акцію, а тільки погіршили їх положення. Не стримали агресивність Росії, а ще більше її розпалили. Не сприяли відновленню територіальної цілісності України, а, навпаки, ще більше ускладнили цю задачу. Стало ще дорожче, ще важче, ще небезпечніше”, – підкреслив президент.

Також він додав, що блокада дискредитує Україну в очах міжнародного співтовариства і грає на руку Росії.

Читайте також: ЛОУКОСТ RYANAIR В УКРАЇНІ: СТАЛИ ВІДОМІ НАПРЯМКИ І ЦІНИ

Нагадаємо, на Донбасі триває блокада поставок вугілля на підконтрольну Києву територію, в якій беруть активну участь кілька народних депутатів України. За фактом блокування залізничних колій в Луганській області прокуратура відкрила кримінальне провадження.

Джерело.

Related Post