fbpx
Breaking News
– Я то тут до чого? Сама нагуляла, сама і виховуй. Я ж не винна, що у дівчинки немає ні тата, ні інших бабусь з дідусем. Батьки невістки теж не хочуть приймати цю дівчинку. Вони свого часу попереджали, що дитини, народженої поза шлюбом не приймуть
Два роки тому ми завели собаку і кішку, так батьки чоловіка обурилися, кажуть, краще б дитину усиновили, а не перекладали час і гроші на тварин. Мені так боляче було це чути, адже відмовився від такого варіанту саме чоловік, а винна, як завжди – я
Друзі, якщо ви це не готували і не куштували, то гріш вам ціна. Записуйте, бо такий рецепт повинен бути в записнику кожної господиньки
Як я покинула свого чоловіка: просто вийшла з купе з незнайомцем…
В мене така подруга, забіжиш до неї на хвилинку, а вона одразу ж чимось пригощає. Так було і цього разу. Все б нічого, та такий салатик я куштувала вперше. Ну дуже смачний! Рецепт, як годиться, записала. Тепер і з вами ділюся!
Політика
Порошенко і Рютте обговорили долю Угоди про асоціацію Україна-ЄС

Як повідомляють в АП, Порошенко наголосив на важливості пошуку взаємоприйнятного варіанту, який би розблокував процес ратифікації Угоди нідерландською стороною.

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Нідерландів Марком Рютте.

“Голова уряду Нідерландів Марк Рютте поінформував про зусилля, які докладаються ним для вирішення питання ратифікації Угоди про асоціацію ЄС-Україна з боку парламенту Нідерландів. Президент Петро Порошенко наголосив на важливості пошуку взаємоприйнятного варіанту, який би розблокував процес ратифікації згаданої Угоди нідерландською стороною”, – йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що співрозмовники домовилися продовжувати координувати зусилля для відвернення негативного сценарію.

“Марк Рютте підтвердив незмінну позицію Нідерландів про надання безвізового режиму для українських громадян”, – повідомили в АП.

Раніше міністр закордонних справ Литви Лінас Антанас Лінкявічюс заявив, що в ЄС очікують від Нідерландів солідарності в питанні ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС та ЗВТ Україна-ЄС.

Читайте також: УКРАЇНІ ПРОРОКУЮТЬ БУМ АВТОКРЕДИТІВ

Джерело.

 

Related Post

facebook