fbpx
Україна
Порошенко офіційно дав доручення припинити вогонь на Донбасі з 1 квітня

Президент України Петро Порошенко дав доручення про припинення вогню на Донбасі з 1 квітня Генеральному штабу Збройних сил України та Міністерству оборони.

Як повідомляє “Інтерфакс-Україна”, саме українська сторона стала ініціатором встановлення режиму тиші на Донбасі з початку квітня.

“Це ще раз спростовує російські твердження щодо позиції української сторони, яка нібито не готова до миру. Навпаки, послідовно всі три роки ми не просто декларуємо, а й доводимо, що українська сторона за те, щоб забезпечити режим припинення вогню, виведення російських військ, отримання контролю над неконтрольованим ділянкою українсько-російського кордону і відновлення українського суверенітету над окупувала Донбасом і в Криму”, – наголосив Порошенко.

Проте глава держави відзначив, що не вірить у те, що російсько-окупаційні війська будуть дотримуватись режиму тиші.

“На жаль, у нас немає великого оптимізму, що та сторона буде дотримуватися досягнутих домовленостей. Але життя і здоров’я кожного українського воїна є найбільш великою цінністю, і ми повинні рішуче діяти для того, щоб забезпечити припинення вогню, відведення техніки і артилерії, це ключові пункти Мінських угод”, – відзначив він.

Читайте також: РАБСТВО В ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ: ЗА ТОРГІВЛЮ ДІТЬМИ ЧОЛОВІКОВІ ЗАГРОЖУЄ 15 РОКІВ В’ЯЗНИЦІ

Нагадаємо, 29 березня тристороння контактна група у Мінську домовилась про нове припинення вогню на Донбасі, яке набуде чинності з 1 квітня 2017 року. Окрім того, з 1 квітня планують прискорити процедуру перетину лінії зіткнення, зокрема, продовжити роботу пунктів перетину в ранкові та вечірні години.

Джерело.

facebook