fbpx
Україна
Порошенко підписав Закон про зниження акцизів на б/в авто

У четвер планують внести в нього зміни

Президент України Петро Порошенко підписав Закон про зниження акцизів на імпортні підтримані автомобілі. Про це в Twitter написав прес-секретар глави держави Святослав Цеголко.

“Президент підписав Закон про вживані авто в присутності депутатів від різних фракцій. Домовилися в четвер внести в нього зміни, щоб уникнути зловживань”, – написав Цеголко.

 

Нагадаємо, 31 травня Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект №3251, яким тимчасово, до 31 грудня 2018 року, значно знижуються ставки акцизного збору на вживані легкові автомобілі, зокрема, з метою мінімізації використання схем “тимчасового ввезення” для ухилення від сплати податків.

Законом передбачено зниження ставок акцизного податку тільки на легкові автомобілі, випущені після 1 січня 2010 року, а також заборонено ввезення автомобілів з країни, визнаної агресором.

Крім того, фізична або юридична особа може ввезти за зниженими ставками тільки один автомобіль і для власних потреб, а якщо такий автомобіль буде відчужений протягом 365 днів, то його власник зобов’язаний сплатити повну ставку акцизного податку.

Джерело

facebook