fbpx
Політика
Порошенко прокоментував ймовірність воєнного стану

Президент України Петро Порошенко наголошує на важливості забезпечення українських військових усіма можливостями протидії російській агресії. Про це повідомляє прес-служба голови держави.

“Якщо ми скасуємо АТО і в той же час не надамо військовим права діяти адекватно в умовах агресії – залишимо Україну беззахисною”, – підкреслив Петро Порошенко в інтерв’ю журналістам, відповідаючи на питання про можливість скасування спецоперації і введення воєнного стану.

Голова держави підкреслив, що доручив розробити законопроект по реінтеграцію Донбасу, який передбачає ряд заходів щодо повернення окупованих територій України.

“За моїм дорученням був розроблений проект законодавчого акту, який називається “Про реінтеграцію окупованих територій Донбасу”.

Він охоплює цілий ряд заходів і кроків, які треба буде здійснити для забезпечення реінтеграції, для визначення правового режиму”, – констатував Петро Порошенко.

Президент підкреслив, що ключовою позицією є реінтеграція цих територій. За його словами, в підготовці законопроекту беруть участь експерти, народні депутати. Крім того, законопроект базується на умовах, закріплених в Мінських домовленостях.

Читайте також: ПАСПОРТ ЗА ДЕНЬ: НАСКІЛЬКИ ШВИДКО НАСПРАВДІ МОЖНА ОТРИМАТИ БІОМЕТРИЧНИЙ ЗАКОРДОННИЙ

При цьому Петро Порошенко зазначив, що разом з підготовкою законопроекту буде продовжено політико-дипломатичні зусилля, які вже дали результат.

Для українців відкриті двері Євросоюзу, як визнання ефективності проведення українських реформ в усіх напрямках, додав він.

Президент також наголосив на необхідності продовження політики санкцій щодо країни-агресора.

Нагадаємо, 13 червня секретар РНБО України Олександр Турчинов заявив, що Україні потрібно перейти до нового формату захисту країни від гібридної війни з РФ.

Джерело.