fbpx
Політика
Порошенко прокоментував переговори Савченко з ватажками бойовиків: мені дуже шкода

Президент України Петро Порошенко вважає, що переговори народного депутата фракції “Батьківщина” Надії Савченко з ватажками так званих “ДНР” та “ЛНР” Олександром Захарченком та Ігорем Плотницьким не несуть користі ні їй самій, ні Україні.

“Мені дуже шкода, адже ця людина пройшла великі випробування, і я думаю, що такі кроки не несуть користі ні їй, ні країні”, – сказав Порошенко в середу під час поїздки в Івано-Франківську область, відповідаючи на питання журналістів щодо таких переговорів.

“За дії народних депутатів несуть політичні сили, від яких вони обиралися”, – висловив переконання глава держави.

Президент додав, що Україна і далі буде докладати максимум зусиль для повернення додому заручників, які незаконно утримуються як в РФ, так і на окупованих територіях.

Він подякував першому заступнику голови Верховної Ради, представника України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи по врегулюванню ситуації на Донбас Ірині Геращенко за прикладені нею зусилля під час роботи в підгрупі.

Також Порошенко не виключив, що найближчим часом варто очікувати новин про звільнення заручників.
“Думаю, що найближчим часом ви почуєте дуже важливі ініціативи з цього приводу”, – сказав глава держави.

Як повідомлялося 11 грудня, Надія Савченко таємно відвідала Мінськ, де зустрілася з ватажками самопроголошених “ДНР” та “ЛНР”. У ЗМІ з’явилася інформація, що депутат кілька годин спілкувалася з Захарченком та Плотницьким, а саму зустріч в Мінську організувала Федеральна служба безпеки Росії за сприяння посольства РФ в Білорусі.

Читайте також: ЕПІДЕМІЯ ГРИПУ НАБИРАЄ ОБЕРТІВ: ПОМЕР ЩЕ ОДИН ЧОЛОВІК

Джерело.

Related Post

facebook