fbpx
Політика
Порошенко прокоментував ситуацію з Насіровим

Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з президентом Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ) Петером Мауером прокоментував вручення підозри відстороненому голові Державної фіскальної служби України Роману Насірову. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Згідно з повідомленням, президент України відзначив ефективність проведення реформ в Україні, в тому числі у сфері боротьби з корупцією.

Глава держави зазначив, що минулого тижня був розпочатий процес і вручено підозру голові Державної фіскальної служби Роману Насірову.

“Я думаю, що це дуже яскравий приклад: перше – що в Україні створена ефективна антикорупційна інфраструктура, друге – яскравий доказ того, що ця антикорупційна інфраструктура абсолютно незалежна”, – підкреслив Порошенко.

Президент України додав, що на сьогодні оголошення підозри одному з вищих чиновників держави “точно робиться без інформування президента”.

“Я думаю, що це саме те, чого ми домагалися, створюючи незалежну інфраструктуру”, – зазначив Порошенко.

Нагадаємо, в даний час у Солом’янському районному суді проходить засідання щодо обрання запобіжного заходу Роману Насірову. Сторона звинувачення в якості альтернативи утриманню під вартою запросила рекордну для України суму застави – два мільярди гривень.

Читайте також: ЯЦЕНЮК НАЗВАВ ЄДИНИЙ МОЖЛИВИЙ КОМПРОМІС З РОСІЄЮ

Джерело.

facebook