fbpx
Політика
Порошенко розповів, коли Україна стане членом Євросоюзу

Україна буде членом Євросоюзу, коли сучасні школярі стануть дорослими. Таку думку висловив президент України Петро Порошенко під час зустрічі з дітьми, які поїдуть на відпочинок в Угорщину в рамках ініціативи Книга добра, повідомляє прес-служба президента.

Крім Порошенко, з дітьми зустрілася його дружина Марина і президент Словацької Республіки Андрій Кіска.

“Це майбутнє України. Упевнений, що коли вони будуть дорослими, Україна вже буде членом ЄС. Ми все будемо для цього робити: будемо міняти країну, будемо захищати нашу державу, будемо захищати демократію, свободу і волю”, – зазначив Порошенко.

Більшість школярів-учасників проекту – діти українських військових, які брали участь в боях на Донбасі.

Прес-служба зазначила, що за підтримки МЗС України та Угорського уряду вже четвертий рік поспіль в Угорщині відбувається літнє оздоровлення дітей з сімей учасників боїв на Донбасі, сімей переселенців, малозабезпечених сімей та обдарованих дітей з різних регіонів України.

Читайте також: ПЕРШІ ПІДСУМКИ БЕЗВІЗУ: БІЛЬШЕ 20 ТИСЯЧ УКРАЇНЦІВ ПЕРЕТНУЛИ КОРДОН, ЛИШЕ ЧОТИРИ ВІДМОВИ

З 11 червня по 26 серпня цього року планується прийняти 700 дітей як безпосередньо з території східної України, так і з сімей учасників бойових дій. Перша група з 112 дітей у віці від 8 до 15 років прибуде в Угорщину на відпочинок 11 червня.

Нагадаємо, з сьогоднішнього дня, 11 червня, вступило в силу рішення Ради Європейського Союзу про введення безвізового режиму для короткострокових поїздок громадян України в 30 країн Євросоюзу і Шенгенської зони.

Джерело.