fbpx
Breaking News
Чоловік перестав допомагати мені по дому, я відмовилася йому готувати. Він найняв собі хатню робітницю, я збиралася подати на розлучення
Популярний протягом десятиліть торт не втрачає популярності і сьогодні. Неймовірно ніжний, смачний, він стане окрасою будь-якого свята!
Пам’ятаю, як цю молитву часто промовляла моя мама, коли ми були ще маленькими. У неї завжди на очах, в цей момент, були сльози. Пройшов час, і я зрозуміла її, як ніхто інший. Її варто промовляти кожній матері, за щасливе виховання дитини
До вечора ми з ним помирилися, а вранці вона влетіла в кімнату о 7 ранку, побачила, як ми спимо щасливі в обнімку, і тут почалося. Крики, що я погана, що я його життя ламаю, що нічого не вмію. Сказала, що я погано на нього впливаю. Він мовчав і нічого не говорив. Лише попросив піти в іншу кімнату, де я до їх від’їзду і просиділа 2,5 години
Коли готую цю домашню яєчну лапшу, згадую рідні бабусині натруджені руки, як вони вправно рухалися, а я маленька сиділа поруч і спостерігала за цією казкою… Я така щаслива, що сьогодні, через багато років, я радую тепер вже свою родину бабусиною ароматною лапшичкою і дуже хочу поділитися з вами цим чудовим і простим рецептом! 
Україна
Порошенко розповів про свої плани після президентства

Глава держави мріє одного дня стати обраним депутатом Європарламенту від України.

Президент України Петро Порошенко заявив, що після президентської каденції мріє бути обраним депутатом Європейського парламенту від України як члена Європейського Союзу. Про це він сказав сьогодні, виступаючи в Національному університеті “Острозька академія” на Рівненщині.

“Коли мене питають, ким би я хотів працювати після завершення президентської каденції, я говорю – я мрію бути обраним депутатом парламенту, Європейського парламенту від України, члена Європейського Союзу. Мені цього достатньо”, – сказав він.

Нагадаємо, що Порошенко, ще будучи кандидатом в президенти України, 2014 року також заявляв, що мріє стати депутатом Європейського парламенту.

Читайте також: У БУДИНКУ ЗАСТУПНИЦІ ГОНТАРЕВОЇ ПРОЙШЛИ ОБШУКИ

Джерело.

Related Post