fbpx
Авто
Позашляховик, підірваний в центрі Києва, належить власнику найдорожчої землі в Криму – ЗМІ

З огляду на силу вибyху, бізнесмена, ймовірно, вирішили “попередити”.

Власник підірваної машини виявився великим бізнесменом

Позашляховик, який був підiрваний вранці 23 червня в центрі Києва, належав власнику однієї з найдорожчих і престижних ділянок землі в Криму Герману Гайдуку, передає Сегодня.

“У центрі Києва стався вибух біля машини засновника дачного кооперативу під Севастополем – розбірки за найдорожчу ділянку нерухомості Севастополя відбуваються в столиці України”, – повідомив з посиланням на власні джерела журналіст Юрій Бутусов на своїй сторінці в Facebook.

Читайте також: Про литовські номери, що стали поперек горла президенту та його друзям

За словами Бутусова, кооператив Гайдука є однією з найдорожчих і престижних ділянок землі в Криму, який розташований на землі національного заповідника “Херсонес-Таврійський”, на самому березі моря.

“Членами кооперативу і власниками розкішних особняків є севастопольська еліта: колишні керівники судів, прокуратури, СБУ, СЕС Севастополя. Очевидно, що в Криму почався новий виток бандитських вoєн, в результаті переділу власності, розпочатого російською владою”, – зазначив журналіст.

Читайте також: В Одесі забили до смерті 17-річну дівчину: кадри з місця вбивства

Бутусов висловив упевненість в “російській версії “події”, оскільки “українцям, зрозуміло, немає жодного сенсу воювати за майно на окупованій ворогом території”.

“Судячи з того, що вибyх був не сильним, можливо, метою могло бути не вбивствo, а попередження, Гайдуку, ймовірно, натякають, що він щось повинен підписати”, – підсумував він.

facebook