fbpx
Суспільство
Притча про почуття, яка допоможе відрізнити справжні від помилкових

У одного дуже активного і велелюбного чоловіка було одночасно чотири улюблених жінки. Всі вони йому однаково подобалися, були привабливими і не дурними. На кожній з них він був би не проти одружитися, так як набридло ходити в неодружених і хотілося домашнього затишку.

Але проблема була в тому, що він не міг вибрати одну з них. Він все боявся помилитися, але і жити так було нестерпно. Якось раз чоловік зустрів свого давнього знайомого, і в розпачі попросив ради.

Приятель вислухав його з співчуттям і відповів:

– Використовуй відвертість. Вона сама за тебе зробить вибір.

– Як це, – не зрозумів чоловік, – відвертість?

– А так, – з посмішкою відповів приятель, – нічого не приховуй від своїх жінок, і кожної з них розкажи про трьох інших.

Наступного разу вони зустрілися через три місяці. Наш герой виглядав веселим і щасливим. Знайомий запитав, як у нього справи і скористався він його радою.

– Так, – відповів чоловік. Твоя порада виявився простим і дуже дієвим.

Коли я відкрив моїм коханим всю правду, одна з них відразу ж порвала стосунки. Це був найпростіший вибір. Але найважче було попереду. Решта три жінки знали про суперниць, продовжували зустрічатися зі мною, а я був з ними повністю відвертим і нічого не приховував.

Вже через пару тижнів я з подивом зрозумів, що у мене не виходить бути однаково чесним з усіма трьома. Однією я без сорому розповідав все, другий – половину, а третій майже нічого. Трохи пізніше я виявив, що про двох з них я міг говорити з ким завгодно, обговорюючи ситуацію, що склалася, а розповідати про третю мені нікому не хотілося. Незабаром я зрозумів, що бути повністю відвертим я можу тільки з однієї, але про неї я не хочу говорити ні з ким.

– З нею ти і залишився, – здогадався приятель.

– Так, завдяки твоєму раді. Я спочатку поставився до нього з недовірою, але потім вирішив, що мені нема чого втрачати. Виявилося, що цей прийом працює безпомилково.

– Це не дивно, адже відвертість – показник щирості, вона допомагає відрізнити справжні почуття від помилкових і відсіяти непотрібних людей. Не варто зав’язувати близькі стосунки з людиною, якщо між вами немає відвертості. А ось почуттями того, про кого вам не хочеться говорити, потрібно дорожити.

Читайте також: ПРИТЧА «ЧИ ВАЖЛИВО БАЧИТИ СВОЄ ЩАСТЯ?»

Джерело.

facebook