fbpx
Цікаве
Про цю властивість пива ви точно не чули. 

Вчені розповіли про незвичайну властивість пива.

Помірне споживання пива може допомогти в боротьбі із зайвою вагою, підвищеним тиском і дiaбетом. До такого висновку прийшли вчені з університету Орегона.

Вчені провели серію дослідів над мишами. У ньому брали участь тварини з підвищеною вагою, яких біологи годували жирною їжею. Такий раціон збільшує ризик підвищеного тиску і дiaбету. Гризунів також розділили на дві групи, одній з яких давали гідрогенізовані похідні ксантогумолу, які містяться в пиві, передає Новий Формат.

З’ясувалося, що «п’ющі» миші показували знижену інсулінорезистентність, тобто були в меншій мірі схильні до дiaбету другого типу. Крім того, у тварин придушувалася сприйнятливість до лептину, який викликає в організмі почуття голоду. Миші раніше відчували насичення і менше їли, що нівелювало вживання жирної їжі.

Раніше британські вчені встановили ступінь впливу різних видів алкоголю на настрій. Зокрема, вони з’ясували, що міцні алкогольні напої набагато частіше – приблизно в 35% випадків – пробуджують невмотивовану агресію. Пиво, навпаки, сприяє тому, що людина розслабляється.

Читайте також: НА ПОРОЗІ СТОЯЛА ЛІТНЯ ЖІНКА, МАЙЖЕ БАБУСЯ. ЩОЙНО Я ВІДЧИНИЛА ДВЕРІ І ЩЕ НЕ ВСТИГЛА НІЧОГО СКАЗАТИ, ЯК ВОНА ВИПАЛИЛА: – НЕ МОЖУ ТАК ЖИТИ БІЛЬШЕ. ВАШ ДРУГИЙ СИНОЧОК НЕ ПОМЕР. Я ЙОГО ПРОДАЛА. ТУТ Я ВПІЗНАЛА АКУШЕРКУ.