fbpx
Суспільство
Прогноз погоди: тиждень буде теплим, ясним і без дощів

Цього року на 8 Березня синоптики Укргідрометцентру обіцяють українцям теплу і сонячну погоду.

Навіть в західних областях, а також на Житомирщині та Вінниччині, де перші два дні тижня накрапатиме дощик, до свята хмари розсіються.

Повітря вдень прогріється до 7-9 градусів тепла на заході і півночі і до + 13-14 в інших регіонах. Нічних заморозків метеорологи не прогнозують, хоча ночами всюди похолодає до + 1-3 градусів. Метеосайти також обіцяють тиждень тепла – в середньому по країні + 10-14 вдень і + 1-3 вночі. Лише в Карпатах можливі невеликі нічні заморозки до -3.

А ось друга половина березня очікується набагато холодніше за першу і з опадами – з 17-го по 23-тє дощитиме, місцями можливий навіть мокрий сніг. Температура повітря знизиться до + 3-5 градусів, а в окремі дні навіть вдень скрізь, крім південних областей, очікуються невеликі заморозки до -3.

Читайте також: ГОРДІСТЬ І УПЕРЕДЖЕННЯ. МАРКЕР ПОКОЛІНЬ

Народний синоптик Леонід Горбань також не вірить в остаточне і безповоротне потепління: за його розрахунками, прохолодно буде майже весь місяць, з 15 по 24 березня пройдуть дощі, але без снігу. Теплішати по-справжньому почне лише після 23-го.

Джерело.

facebook