fbpx
Breaking News
Ангеліна і зізналася йому, що дитину чекає від іншого. Санька це не зупинило, любов його НЕ зникла, він знову запропонував вийти за нього заміж, а секрет їх зберегти, щоб записати дитину без всяких пересудів і бабських пліток відразу на себе. Навіть батьки Ангеліни повірили, що дитя від Олександра
Дужe сильна молитва до Небесної Цариці за здоров’я дитини: моліться, і ви обов’язково будете почуті!
Коли неочікувані гості на порозі, я готую піцу за мегашвидким рецептом. Ніхто й не вірить, що я сама цю смакоту приготувала. Спробуйте і ви, це дуже смачно!
Приходжу на днях з роботи, а моя 10-ти літня донька пригощає мене цією смакотою, яку сама й приготувала. Мамочки дівчаток мене зрозуміють: моєму захвату не було меж. Це нереально смачно!(рецепт)
Мені було дуже соромно, через заштопану спідницю, за маленьке взуття, я боялася, що вони мене не візьмуть в свою сім’ю. Але моя свекруха Поліна Андріївна і свекор Василь Петрович прийняли мене, як рідну. А матір, коли дізналася, що я вийшла заміж, і що у мене все добре, тут же прибігла і стала вимагати, щоб я її утримувала
Політика
Прокурор перерахував, в чому саме звинувачують Януковича

Екс-президент-втікач Віктор Янукович підозрюється в державній зраді, пособництві в умисних діях, спрямованих на зміну конституційного ладу і зміну державних кордонів України представниками влади РФ, а також пособництві в умисних діях в здійсненні агресивної війни проти України. Про це повідомив військовий прокурор Руслан Кравченко.

“Під час здійснення спеціального досудового розслідування нами були зібрані незаперечні і об’єктивні обґрунтовані докази, яких, на думку сторони звинувачення, достатньо для доказу провини Януковича. Це свідчення більше 50 свідків, речові докази, документи, висновки експертів, відео- і фотодокази”, – заявив він.

Януковича, зокрема, звинувачують у тому, що 1 березня 2014 року він, для легалізації дій представників влади РФ і агресивної війни, склав і підписав лист зі зверненням до президента Росії Володимира Путіна з проханням ввести війська на територію України. У свою чергу Путін звернувся до Ради Федерації, яка дала дозвіл.

Читайте також: СИЛОВИЙ ШТУРМ РЕДУТУ В КРИВОМУ ТОРЦІ: ГЕОГРАФІЯ ПРОТЕСТІВ РОЗШИРИЛАСЬ

За словами військового прокурора, другий лист Януковича було направлено до Ради Федерації РФ.
При цьому Кравченко нагадав, що ООН визнала Росію окупантом, а листи – єдиний документ, який “легалізував” всі дії Москви.

Як повідомлялося, сьогодні військова прокуратура передала обвинувальний акт до суду у справі про держзраду Януковича.

Джерело.

Related Post