fbpx
Інтернет
Простенька гра захопила десятки мільйонів людей і перетворила її творця на багатія

32-річний Стівен Хаус, який створив онлайн-ігри Slither.io, може пишатися своїм проектом, адже він приносить йому приблизно 100 тисяч доларів щодня. Про це розповідається в західних новинних виданнях. Гра Slither.io для пристроїв, що працюють під управлінням ОС iOS і Andriod, вийшла в світ лише три місяці тому, і за цей час її скачали 68 мільйонів разів. Також відомо, що в «змійку» щодня грають близько 67 мільйонів людей, передає hitech-news.ru.

Дивно, але ще в березні нинішнього року творцю гри нічим було платити за житло. Через такі проблеми програмісту довелося навіть повернутися з Міннеаполіса в Мічиган, де він народився. Тоді чоловік навіть не підозрював, що через кілька днів він стане мільйонером.

Стівен Хаус розповів, що ідея гри виникла в його голові приблизно півроку тому. Натхненням програміста став додаток Agar.io – симулятор життя клітини. Хаус затягнув з реалізацією свого проекту, однак це не завадило йому стати успішним, і гра досі перебуває в топах App Store і Google Play.

До речі, в даний час, незважаючи на шалений успіх гри Slither.io, з нею є проблема. Хаус досі працює над вирішенням питання стабільного підключення до Slither.io. У гри дуже велика аудиторія, і тому з нею виникає ця проблема.

Джерело