fbpx
Breaking News
Вперше я приготувала цю закуску на свій день народження! Її гості оцінили найвищим балом, і знакла зі столу вона першою! Тому хочу поділитися знахідкою з вами, щоб ви здивували всіх своїх друзів, рідних і знайомих цією приголомшливою ​​смакотою!
Цей день почався з того, що мама нареченого прийшла і намагалася подарувати мені перли. А вони за прикметою до сліз. Я сказала, що у мене дорога сукня і питання аксесуарів я обмірковувала заздалегідь. Потім ранок нареченої, фотосесія, знову ж мама нареченого стала обурюватися, що я на ліжку. У підсумку, вона на виїзну фотосесію не пішла. Та це був лише початок нашого “незабутнього дня”
Я й сама не розумію, можливо тому, що не схожа на її родину, та бабуся ніколи мене не любила. Я завжди була найгіршою внучкою. Хоча, характер у мене дуже спокійний, я ввічлива, добра і роботяща, завжди слухала старших. Та як би я не старалася догодити бабусі – все було не так
Андрій приїхав, як і домовлялись, в чудовому настрої. Та коли я повідомила, що він скоро стане батьком, змінився в обличчі, і сказав для чого я його витягла з роботи, могла б і дома про все розповісти. Спершу я подумала, що це такий жарт, та коли він додав: “навіщо нам зараз дитина, якщо я хочу пожити для себе” – я все зрозуміла
Сало в гарячому розсолі завжди робила моя бабуся, і кращого рецепту годі шукати! Смакота виходить шалена, мої діти навіть ковбаси не просять, а вимагають таке салко! Гріх буде, якщо не поділюся з вами цим золотим рецептом.
Курйози
Простий спосіб стати оптимістом

Оптимізм — не вроджена риса характеру, а набута. Тому якщо вам здається, що весь світ чорно-білий, змініть свої погляди на життя, і ви помітите, як воно налагоджується!

Якщо ви не ототожнюєте себе із героїнею однойменного роману “Полліанна” американської письменниці Елеонор Портер, життєвий девіз якої — “Радіти всьому”, тоді вам є над чим працювати та що змінювати в собі.

“Дослідження показують, що зміни можливі, навіть якщо ваш тип мислення не змінювався з того часу, як вам виповнилось 10 років”, – стверджує Шон Ачор, спеціаліст в сфері позитивної психології, генеральний директор GoodThink, автор книги “Переваги щастя”.

“Коли мова йде про песимізм, гени можуть відігравати певну роль, однак вона не вирішальна”.

За його словами, ваша готовність бути більш оптимістичними, можливо, не заведе вас далеко, однак вдячність за все хороше, що відбувається в житті, здатна змінити ваш світогляд.

Не знаєте, з чого почати? Тоді прислухайтесь до порад Шона Ачора. Він радить кожного вечора протягом трьох тижнів, коли ви чистите зуби, пригадувати по три нові події, за які ви вдячні.

Тут головним є слово “нові”, тому що кожного разу ви будете згадувати “свіжі” причини для радості, і ваш мозок буде сприяти у цьому.

Як відомо, звичка формується протягом 21 дня. Тому за цей період ви навчитесь бачити позитив у всьому, а тому почуватиметесь значно щасливішими.

Одного разу Ачор разом із командою запропонував групі песимістів спробувати виробити позитивну звичку, а після 21 дня вони перевірили їхні погляди на життя. Виявилось, що більшість людей почали мислити більш позитивно.

“Ви можете використовувати правило пригадування до 4-літньої дитини, чи 84-річного пенсіонера — немає значення. Тому що навіть однохвилинна позитивна звичка може впливати на наступні 24 години вашого дня”.

Якщо вам все ще потрібно більше причин, щоб нарешті почати згадувати все хороше протягом дня, за що ви можете бути вдячні, зверніть увагу на таке: досліди Ачора показують, що люди з більш позитивними думками на 40% частіше отримують підвищення на роботі, вони більш продуктивні і творчі.

“Більшість людей думають, що спочатку потрібно стати успішними, а вже тоді їм вдасться стати щасливими. Але насправді все навпаки — якщо ви почуваєтесь щасливими, то ваш мозок заряджається позитивною енергією, ви краще працюєте, краще почуваєтесь, підвищуються ваші розумові та творчі показники”.

Отож, не забувайте, що оптимізм — не вроджена риса характеру, а набута. Тому якщо вам здається, що все котиться в прірву і т.д., спробуйте змінити свій погляд на життя, і ви помітите, як воно налагоджується!

Читайте також: ЛОБОДА ЗМІНИЛА СВІЙ ІМІДЖ

Джерело.

Related Post

facebook