fbpx
Лайфхаки
Прoстий спoсіб змусити цибулину не пoдрaзнювaти ваші очі. Господиньки, я проекспериментувала, він рeальнo прaцює!

Прoстий спoсіб змусити цибулину не дратувати ваші очі. Господиньки, я проекспериментувала, він рeальнo прaцює!

В чому ж секрет — читайте в матеріалі. За матеріалами

Робота на кухні — це завжди кропітка праця господинь. Це не лише рутина але і творчість. Особливо якщо вони хочуть відгородити сім’ю від шкідливих напівфабрикатів та інших малокорисних продуктів.

Цибуля входить в масу рецептів. Її ми використовуємо мало не кожен день. Але цей овоч примхливий: без сліз його обробляти не вдається. Найбільш cтрaждають ті, у кого велика алeргія на цибулю. І що, скажіть, робити з тими їдкими летючими речовинами, які вона виділяє?

Виявляється, що є спосіб змусити цибулину не дратувати наші очі.

Її треба просто заморозити перед очищенням. Ця проста хитрість не тільки економить час на приготування страв, але і полегшує роботу.

Читайте також:ВИЧИТАЛА НА ОДНОМУ ІЗ САЙТІВ ЦIКAВИЙ РЕЦЕПТ САЛАТУ. ПРИГOТУВАЛА! ЗІ СТOЛУ ВIН ЗНИК В OДНУ МИТЬ! СМAКOТА НЕЙМOВІРНА!

Що саме треба зробити?

До того, як чистити цибулю і потім нарізати її, покладіть її в морозилку на 15 хвилин. А ви тим часом займетеся іншими приготуваннями.

В Мережі пишуть і про те, що при обробленні цибулини добре поставити поряд з нею на стіл склянку з холодною водою. Спробуйте обидві поради. Виберіть ту, яка здасться вам ефективнішою.