fbpx
Breaking News
Ви здивуєтеся, як легко приготувати вдома улюблений смаколик дорослих і діток – МАРШМЕЛЛОУ! Я оце як навчилася – так ніколи тепер не купую, а готуємо з дітьми що вихідних. На весь тиждень до кави та какао!
Моя свекруха дуже добре готує, завжди нас і онучат балує смаколиками, коли наїжджаємо в гості. А Палюшки з квашеної капусти – це її коронна страва і, мабуть, найсмачніше з того, що я взагалі їла!
“Коли душу або тіло охоплюють якісь немочі – не спіши бігти за ліками, бо найкраща цілюща сила в цій Молитві до нашої Небесної Цариці на поміч у немочі “, – так говорила мені в дитинстві бабуся. Вона читала цю молитву і коли хворіла сама, і над дітьми й онуками. Тепер за потребою читаю її я з бабусиного молитовника. Читаю, і щиро ВІРЮ, бо у ВІРІ і є найбільша сила.
Я, якщо чесно, давно не прасую постільну білизну. А ось обгрунтовані підтвердження того, що я роблю правильно!
Ці дуже гарні налиснички мене навчила готувати мама-свекруха. начинку берете будь-яку за смаком, а самі млинці дуже ефектні і смачні. Здивуйте рідних на Масляну! 
Наука
Психологи розповіли, яких жінок бояться сучасні чоловіки

Американські вчені зайнялися вивченням походження страхів, присутніх у сучасних чоловіків щодо жіночої статі.

Дослідники прийшли до висновку, що у “мачо” певний тип дівчат викликає побоювання.

В ході своїх експериментів вчені з Інституту імені Кінсі задіяли 100 чоловіків, вік яких становив від 18 до 50 років. В результаті проведених досліджень психологи прийшли до висновку, що, перебуваючи в певному віці, чоловіки уникають відносин з жінками, що мають більший досвід, але на іншому етапі свого життя навпаки вибирають дівчат, що володіють подібними навичками. Саме це матиме визначальний характер при виборі партнерки, стверджують фахівці.

Жіноча знаходить свою значимість у чоловіків після 40 років. Перебуваючи в цьому віці, сильна стать часто робить найбільш пріоритетним для себе . Хлопці до 24 років остерігаються більш досвідчених партнерок, оскільки бояться зганьбитися з ними, а вже після 25 років вони починають віддавати перевагу дівчатам з великим досвідом.

Читайте також: СЕЛЕНА ГОМЕС ЛІКУЄТЬСЯ В КЛІНІЦІ ВІД ДЕПРЕСІЇ

Джерело.

Related Post