fbpx
Політика
Путін підвищив суддю, який приговорив Савченко до 22 років

Судді, які винесли вирок Надії Савченко, стали фігурантами кримінальної справи в Україні

Суддя Алі Хайбулаєв, котрий входив до трійки суддів у Донецькому міському суді на процесі у справі Надії Савченко, призначений головою Кіровського районного суду Ростова-на-Дону. Про це йдеться в указі президента РФ Володимира Путіна “Про призначення суддів федеральних судів”.

Таким чином, Хайбулаєв перейшов на роботу в обласний центр з міста з населенням близько 50 тисяч осіб, – передає Meduza з посиланням на Офіційний інтернет-портал правової інформації.

Хайбулаєв був головою Донецького міського суду з 2006 року, говориться на сайті суду. Кіровський районний суд Ростова-на-Дону з 2010 року очолював суддя Юрій Кравченко.

Нагадаємо, 25 травня президент Росії Володимир Путін помилував засуджену нібито за вбивство російських журналістів під Луганськом у червні 2014 року Надію Савченко. Льотчицю обміняли на двох полонених російських ГРУшників Євгена Єрофєєва і Олександра Александрова.

Слухання у справі Савченко почалися у вересні 2015 року в Донецькому міському суді міста Донецька Ростовської області. Справу розглядала трійка суддів, до якої входив голова суду Алі Хайбулаєв. У березні 2016 року Савченко засудили до 22 років позбавлення волі.

Судді, які винесли вирок Надії Савченко, стали фігурантами кримінальної справи в Україні. Генпрокуратура України вважає, що вони винесли завідомо неправосудний вирок.

Джерело

facebook