fbpx
Breaking News
Цей бісквіт завжди вдається. Він дуже ніжний, пишний, соковитий та вологий. Обов’язково спробуйте!
Буряк – дуже корисний наш рідний український овоч, його просто необхідно вживати! В нашій родині це один з найулюбленіших продуктів. Салатики з нього – завжди на столі. Останнім часом “підсіли” на оцей новенький рецепт – ну дуже вдале, незвичайне і бюджетне поєднання!
Сестра мого чоловіка живе в Мукачево. Коли нещодавно гостювали в них, вона поставила на стіл цю смакотищу – Завиванці по-закарпатськи. Які ж смачні ці маленькі рулетики з телятини з начинкою! Соковиті, ароматні! Я б не пробачила собі, якби не взяла рецептик. 
Пляцок “Андалузія” – це щось неймовірне! Він підкорив мене з першого шматочка відтоді,  як вперше спробувала його в подруги у Львові. Поєднання шоколадного смаку з апельсиновим кремом дарує райську насолоду! Я не могла поїхати без рецепту, і тепер з любов’ю готую цей шедевр рідним і друзям. Приготуйте і ви!
Підпалка на копчених реберцях – це ситна і ароматна страва Західної України, рецепт якої передається в нашій родині з покоління в покоління. Найсмачніше робила підпалку бабуся, але і сьогодні вона залишається нашою улюбленою сімейною смакотою!
Політика
Рада скасувала “закон Савченко

Верховна Рада прийняла зміни до Кримінального кодексу України щодо правил складання покарань і зарахування строку попереднього ув’язнення, скасувавши так званий “закон Савченко”.

За відповідний законопроект №5534 проголосували 227 народних депутатів на пленарному засіданні у четвер.

Таким чином, попередній вирок зараховуватиметься судом у разі позбавлення волі в термін покарання “день за день”.

“Просто частина статті Кримінального кодексу повертається назад в тому ж вигляді, в якому її свого часу прибрали”, – пояснив голова парламентського комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Андрій Кожем’якін.

“Сьогодні за тяжкі та особливо тяжкі злочини насильники, вбивці, зазвичай, сидять в СІЗО. Всі, хто навіть скоїли тяжкі та середньої тяжкості злочини, як правило, йдуть на поруки, під домашній арешт. Важливою мотивацією сьогодні особисто для мене є те, що вбивця, насильник і зрадник повинні сидіти день за день”, – роз’яснив Кожем’якін.

У свою чергу, автор законопроекту Антон Яценко (група “Відродження”) зазначив, що ухвалений раніше парламентом закон, який передбачає зарахування дня перебування в СІЗО за два дні колонії, був великою помилкою, яка, за його словами, призвела до 55 вбивств, 22 зґвалтувань і 760 розбійних нападів.

Читайте також: УКРАЇНА ЗАБЛОКУВАЛА РАХУНКИ «ЯНДЕКСА»

“І вийшли зараз на свободу злочинці, які вбивали, розбійники. Звичайно, ми повинні це свавілля зупинити”, – вказав автор законодавчої ініціативи.

Як відомо, законопроект щодо зарахування одного дня попереднього ув’язнення за два дні позбавлення волі запропонувала народний депутат України Надія Савченко, перебуваючи в російському СІЗО.

Неодноразово повідомлялося про те, що люди, звільнені за “законом Савченко”, незабаром після звільнення здійснювали рецидив.

Джерело.

Related Post

facebook