fbpx
Шоу-бізнес
Раміна заявила, що Козловський любить зображати з себе жepтвy

Модель, колишня холостячка Раміна розповіла, чому пішла від українського співака Віталія Козловського.

На початку вересня фотомодель Раміна Есхакзай, яка брала участь в шоу Холостяк 5 (канал СТБ ), повідомила, що вона і популярний співак Віталій Козловський більше не пара.

Читайте також: УКРАЇНСЬКА ТЕЛЕВЕДУЧА КАРДИНАЛЬНО ЗМІНИЛА ОБРАЗ

Тоді дівчина розповіла, що не готова до шлюбу і до сім’ї. Через пару днів Раміна на своїй сторінці в Instagram опублікувала пост, в якому дала зрозуміти, що не може перебувати поруч з людиною, яка любить зображати з себе жepтвy.

“Заходжу в інтернет, читаю статті про те, що хтось кинув когось. У мене питання: “А хіба можна когось кинути?” Якщо людина самодостатня особистість, його кинути неможливо. Його самооцінка, поведінка, настрій, що не залежать від наявності або відсутності іншої людини поруч.

Інше питання в тому, що людина любить зображати з себе жepтвy, купатися в цьому образі. Питання у мене один: “Н *** я”? PS: sorry за мат, він тут дуже навіть до речі “, – написала в Мережі Раміна.

Нагадаємо, як раніше писала Віталій і Раміна познайомилися завдяки журналу. Співак побачив дівчину на обкладинці видання і запропонував їй знятися в своєму кліпі.

Під час зйомок у пари і почався роман. А в березні 2017 року Козловський зробив коханій пропозицію, на яку вона відповіла згодою.

Джерело.

facebook