fbpx
Шоу-бізнес
Репер Серьога розповів чому більше не живе з дружиною(відео)

Сергій Пархоменко, відомий як репер Серьога, а також колишній суддя шоу Х-фактор, кардинально про зміни в своє життя і став персональним тренером.

Він поділився одкровеннями з особистого життя з виданням «Теленеделя» , розповівши, що більше не живе з дружиною. Сергій повністю занурився в спорт, щоб відволіктися від проблем і поділитися з людьми знаннями, які він збирав довгий час.

Сергій зізнався, що зараз він живе в Москві, а його дружина з двома дітьми залишилися в Києві. За словами репера і спортсмена, вони з дружиною намагалися притертися один до одного і ужитися, але незабаром зрозуміли, що занадто різні, і жити разом у них ніяк не вийде.

«Вона спить зазвичай за кілька тисяч кілометрів від мене – ми вже давно не живемо разом. Довго притиралися один до одного, намагалися якось ужитися, але

потім зрозуміли, що ми різні люди, і тепер живемо не просто в різних будинках, а в різних країнах », – розповів Сергій.

Однак з синами, Платоном і Марком, шоумен не припиняв спілкування, але зазначив, що хлопчикам краще буде знаходитися в Києві, з мамою.

«Дітям комфортніше жити з мамою в Києві, а у мене все життя зараз в основному зосереджена в Москві. Але тим не менше ми зустрічаємося, і я спостерігаю за тим, як вони розвиваються. Поки ми з їхньою мамою прагнемо дати їм максимально різнобічний розвиток, щоб потім, коли хлопчики виростуть, вони мали можливість вибирати, в який бік рухатися. Хлопці ходять в спеціальний дитячий сад, де говорять англійською мовою, вони малюють, співають, танцюють, ну і, зрозуміло, займаються спортом », – поділився артист.

Читайте також:У Наталії Могилевської новий коханий: фанати приголомшені обранцем зірки (фото)

Джерело.

Related Post

facebook