fbpx
Суспільство
Погані звички, які заважають стати успішною людиною

Для того, щоб бути успішним перш за все, що треба зробити – змінити своє світобачення та світосприйняття.

Нерідко наші власні звички, різноманітні психологічні бар’єри не просто заважають, а не дозволяють нам ставати успішними та багатими.

Аби ви змогли себе «перепрограмувати» та почали рухатися вірним шляхом, представляємо до вашою уваги п’ять поганих звичок, які прирікають на бідність.

Бідні завжди тягнуть час

З самого дитинства нам завжди кажуть «поспішиш, людей насмішиш», «сім разів відміряй – один відріж» та багато іншого. Але з віком розумієш, що інколи «відміряти» просто немає часу і треба діяти тут та зараз.

Треба вчитися цінувати свій час, не розкодуватися ним направо та наліво. Життя дуже швидкоплинне. Завжди перемагає той, хто не витрачає свої дорогоцінні секунди на всіляку маячню, та не боїться робити перший крок.

Людина, яка приречує себе на бідність, завжди тягне час та вичікує ідеального моменту.

Бідні завжди шукають винних

За свої вчинки треба відповідати – це правило успішної людини. А ось бідняки ніколи не беруть відповідальність на себе. У своїх невдачах вони звинуватять будь-кого – сім’ю, колег, друзів, знайомих, перехожих – кого-завгодно, тільки не себе. Бідний мислить так: «Якби не ВОНИ, то я б давно був успішним», «Мені ВСЕ заважають, я не можу нічого зробити».

Ризик – справа зовсім не благородна

Бідні люди не звикли ризикувати, вони завжди діють «напевно». Вони вважають за краще стабільний, нехай і не великий дохід. В результаті так і живуть від зарплати до зарплати, зате під уявним крилом стабільності.

Хто ж ще мене пожаліє, як не я сам?

Це також можна віднести до попереднього пункту, адже багато людей бачать корінь «зла» в навколишній обстановці та своєму соціумі. Все їм не так: несприятливе географічне положення, не така фігура, бідна сім’я, дорога освіта і так далі. Бідні люди завжди знайдуть привід себе пожаліти та поплакатися кому-небудь у камізельку.

А що ж скажуть інші?

Бідні люди орієнтуються на думку інших людей, часто роблять те, що нормально для інших людей, а не для них самих, чи, навіть, повторюють їхні дії. Успішна людина вміє цінувати свою індивідуальність, свою неповторність і не залежить від думки оточуючих.

Бідний, як правило, навпаки – левову частку свого часу і сил, він витрачає на підтримку свого реноме в очах інших людей. При цьому він орієнтується на людей більш щасливих і сильних. Порівняння проходить не на його користь, що дає йому ще один прекрасний привід для ниття і скарг.

Витрачати гроші «на вітер»

Бідна людина не має фінансової стратегії. Його мета – заробляй і витрачай. Багатий, в свою чергу, отримані працею гроші інвестує в створення капіталу. Поширена помилка мислення в такій ситуації: «Що я можу інвестувати, якщо грошей немає?». Грошей немає, тому що людина не думає про майбутнє. Багатими стають не ті, хто багато заробляє, а ті, хто навчився грамотно розпоряджатися своїми доходами.

Читайте також: В УКРАЇНІ ДОРОЖЧАЄ ВСЕ: ЩО БУДЕ З ЦІНАМИ В ЛЮТОМУ

Джерело.

facebook