fbpx
Україна
Рік з моменту зникнення Тараса Познякова: що відомо слідству

4 квітня виповниться рівно рік, коли по дорозі зі Львова до Києва зник 25-річний Тарас Позняков, взявши попутників через популярний сервіс. Днями йому виповнилося 26 років… Востаннє його сірий “Ауді” бачили на заправці в районі сіл Бобриця і Бузова Києво-Святошинського району, за 25 км від столиці. Крім Тараса, в авто було троє чоловіків. Через кілька днів порожній “Ауді” зі слідами крові та зміненими номерами поліція виявила в одному з гаражів в с. Новосілки Києво-Святошинського району. Місцезнаходження Познякова досі невідоме.

Через п’ять місяців в Хмельницькій області правоохоронці затримали одного з підозрюваних у зникненні Познякова – колишнього військового 36-річного Дмитра Голуба (позивний Тоф). Другого підозрюваного досі розшукують. У січні цього року справу Дмитра Голуба було передано до суду, але в убивстві Познякова він так і не зізнався.

Під час одного з судових засідань підсудний поводився вкрай неадекватно: підтягувався в “клітці”, лежав на лаві підсудних і вимагав відведення для головного судді. “Зараз Голуб перебуває в Лук’янівському СІЗО. Суди над ним тривають”, – повідомили в прокуратурі Київської області. В обласній поліції додають, що пошуки Тараса і розслідування у цій справі тривають, але поки що нової інформації немає.

Читайте також: ЄС І ЩЕ СІМ КРАЇН ОБМЕЖИЛИ ЕКСПОРТ КУРЯТИНИ З УКРАЇНИ

Незважаючи на те, що правоохоронці вважають Познякова убитим, рідні та близькі Тараса не перестають вірити в те, що він живий і повернеться додому. “Перший день народження Тараса в невідомості і тиші. Його досі не знайшли. Менше ніж через місяць буде рік, як його немає вдома. Найжахливіший рік життя для його родини. Я прошу всіх, помоліться за Тараса – нехай він знайдеться. Нехай Бог змилується над ним і його батьками”, – написала на своїй сторінці в соцмережах волонтер Емма Шиманович.

Джерело.

facebook